Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Ben normalde takip etmiyorum ama 52. manga bölümüne baktım. Bir hoşuma gidecek gibi oldu. Son bölüm olan 53 ü görünce soğudum. Güç dengeleri filan bayağı kaymış sanırım.
Zaten milletin tartıştığı konu da bu. Ya Naruto ve Sasuke çok ağır nerf yedi; ya da İsshiki ve Momoshiki çok güçlü. Pek kestiremedim. Bunların dışında hikaye iyi bence.

O köylerin çoğu Naruto veya Sasuke'nin 5 dakika içinde halledebileceği yerler.Bu yüzden ciddi bir soruna sebep olamazlar.
Şöyle düşün. Şu an Ermenistan ile Türkiye arasında savaş olsa; Türkiye, ortalıkta Ermenistan bırakmaz. Ki uluslarası kötü şöhret ile anılan Türkiye için avantajlı bir adım olmaz; aksine dezavantajlı bir adım olurdu. Çünkü hiçbir ülke, ilerde ne olacağı hakkında güvenmediği ülkeye güç kazanmasını müsade etmez. Aynısı Boruto animesinde de konu edildi. Saklı sis Mizukagesi Chōjūrō normalde suç işlemiş 7 (genin ys chunnin (pek hatırlayamadım.)) işlerine yaradığı için elinde koz olarak tutmaya karar verdi. Hala ülkeler arası sonsuz güven yok. Naruto ölünce bu durum yeniden değişecek.

Yeni bölüm gayet güzeldi ve bugün itibari ile nihayet mamga bölümleri başlamış bulundu nihayet sonunda borutonun babası ile beklediğim karşılaşma oldu ve yeni jutsularını görmüş olduğum çok mutluyum
Yeni oppening ile naruto shippuden göndermeleri var

Yeni açılış
Yeni kapanış
Ayriyeten yeni kapanışda ise Mitsuki çok hoş görünüyor :fool::fool:

Yeni bölüm gayet güzeldi ve bugün itibari ile nihayet mamga bölümleri başlamış bulundu nihayet sonunda borutonun babası ile beklediğim karşılaşma oldu ve yeni jutsularını görmüş olduğum çok mutluyum
Yeni oppening ile naruto shippuden göndermeleri var

Yeni açılış
Yeni kapanış
Ayriyeten yeni kapanışda ise Mitsuki çok hoş görünüyor :fool::fool:
Mitsuki endingte Killua'yı anımsattı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık