Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Aslında açıklanmış yaşlara göre şu an Boruto 13, Himawari 11 yaşında olmalı ama nedense Himawari'yi anaokuluna gidiyormuş gibi resmiyorlar. Şimdilerde akademi'de eğitim alıyor olmalıydı, hatta mezuniyeti bile olmalı yakın zamanda. Herhalde pat diye oldu bitti yapacaklar. Zaten bir kez şinobi olacak mısın tadında bir bölüm yaptılar Himawari'ye. Anime biraz olsun gösterir belki.

Aslında açıklanmış yaşlara göre şu an Boruto 13, Himawari 11 yaşında olmalı ama nedense Himawari'yi anaokuluna gidiyormuş gibi resmiyorlar. Şimdilerde akademi'de eğitim alıyor olmalıydı, hatta mezuniyeti bile olmalı yakın zamanda. Herhalde pat diye oldu bitti yapacaklar. Zaten bir kez şinobi olacak mısın tadında bir bölüm yaptılar Himawari'ye. Anime biraz olsun gösterir belki.
Mugino ile bağ kurabildin mi ? Bu bölüm onun için çok iyi yazılmış bölümdü.

Himawari'yi Lee'ye öğrenci yapsalar keşke. Neji'nin yeğeni sonuçta

Mugino ile bağ kurabildin mi ? Bu bölüm onun için çok iyi yazılmış bölümdü.
Mangada yazık oldu deyip geçmiştim ama animede epeydir var, Boruto'ya şinobilik dersi veriyordu önceki arkta, sevdiğim bir karakter oldu. Anime iyi yaptı, şimdi manga sahneleri daha vurucu olacak ki önceki bölümlerde Ao ile olan sahneleri güzeldi. Sen de sevdin herhalde?

Himawari'yi Lee'ye öğrenci yapsalar keşke. Neji'nin yeğeni sonuçta
Himawari'nin önü açık. Sarada olmasa kesin kage derdim, Hanabi-çan'dan byakugan ve juuken dersi alsa iyi bir tokatçı seviyesine gelir. Lee'ye vermeleri zor, eli dolu, bir ara elinden geçer belki. Sensei havuzu geniş, yeter ki Hinata'nın eteğinden uzaklaşsın, yoksa ev hanımı olur çıkar :(

Himawari'nin önü açık. Sarada olmasa kesin kage derdim, Hanabi-çan'dan byakugan ve juuken dersi alsa iyi bir tokatçı seviyesine gelir. Lee'ye vermeleri zor, eli dolu, bir ara elinden geçer belki. Sensei havuzu geniş, yeter ki Hinata'nın eteğinden uzaklaşsın, yoksa ev hanımı olur çıkar :(
Hokage Narutoya byakugan ile tek atan kız ev hanımı olursa Konoha yıkılmış demektir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık