Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

54. Müthiş Bölüm

Ne müthiş bir bölümdü 54. bölüm. Tam bir şinobi savaşı gördük. Tanrısallıktan uzak bir halde, şinobilerin karşılıklı hamleler neticesinde birbirlerini indirmeye çalıştıkları muhteşem bir savaş oldu. Kişimoto bu noktada bize tanrılar öncesi Naruto'da olduğu gibi, biraz da Kodaçi sayesinde, daha düzgün savaşların haberini vermiş oldu.

İşşiki bitti, Momoşiki onayladığına göre artık rahat edebiliriz ama yeni İşşiki artık Momoşiki :)Plan aynı plan ama aktörler farklı.

Sasuke ameterasu kullanarak Boruto'yu gerçekten öldürmeye çalıştı. İşte savaş dediğin böyle olmalı. Ötede Kawaki de Naruto'luk yaptı :flaugh:Aslında şu an duruma bakarsak Kawaki=Naruto ve Boruto=Sasuke durumu doğabilir ve bu hikaye açısından müthiş olur. Zaten karma'yı kaybetse bile Ootsutsuki dönüşümü kalıcıymış. Güzel hikayeler gelecek!

Yalnız Momoşiki bile Sasuke'nin sürekli kullanmasından sıkılmış ve yer değiştirme yapmasın ve de uzaklara kaçmasın diye rinnegan'a saldırmış :hhh:

.......ve Nardooo ...... Ama tabi ölmeyecektir ancak bir aksiyon yaşatacak bizlere Kişimoto gelecek bölüm için. Müthiş güç kazandığı tekniğin bir bedeli olmalı.

Yeni bölüm Kishimoto seriyi devraldığında beri gelen en iyi bölüm oldu.Boruto'nun vücudunu kontrol eden Isshiki ile mücadelesi ve genel olarak dövüşler kaliteliydi.Sasuke'nin öğrencisi olmasina rağmen Isshiki'yi yenmek için her şeyi yapabileceğini görmek ve Kawaki'nin varlığı bölümü güzel kılan diğer etmenler.Son sahne hakkında yorumum ise Naruto'nun ölmeyeceği çünkü Kishimoto serinin okuyucularınının çoğunun Naruto ölürse tepkisinin ne olabileceğini tahmin edebiliyordur.

Naruto umarım ölmüştür, Naruto bence hikayede yaşarsa artık bir etkisini gösteremez ama yokluğunun etkisini çok güzel görebiliriz. Herkesin panik halinde olduğu bir kaos ortamı görmek istiyorum.

Silinmiş Üye

Kawakinin bu kadar kırılgan görünmesi hiç hoşuma gitmedi ya. Umarım sürekli böyle kalmaz. :/ Sasuke'nin acımasız olması epey iyiydi bence. Naruto ölmese bile zaten büyük ihtimal epey düştü. Acaba yeni hokage gelir mi yoksa Naruto süs olarak kalır mı bilemedim.

@Riful reis
Az önce ınsta da gördüm.Naruto öldü mü? Gerçekten
Türkçe olarak en iyi ifade şekliyle bölüm sonunda Naruto öleyazdı. Baryon modu neticesinde tükendi ve şimdi bilinçsizce yerde. Bu mod o'na müthiş bir güç kazandırdı belki ama büyük bir olasılık bir çok önemli bir şeyler de kaybettirdi. Gelecek bölümlerde Naruto'nun neler kaybettiğini anlarız ama henüz hayatını kaybetmedi, için rahat olsun dostum, o elim gün bu gün değil ama çok da uzak olmayabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık