Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Abi ben çevirmen notu okumaya mı geldim ? Kendimi tam mangaya verdim. Aşağıda, başta çevirmen notu var. Ben mi okuyacağım; yoksa o mu mangayı okuyacak !? Yeter ya!

54. Müthiş Bölüm

Ne müthiş bir bölümdü 54. bölüm. Tam bir şinobi savaşı gördük. Tanrısallıktan uzak bir halde, şinobilerin karşılıklı hamleler neticesinde birbirlerini indirmeye çalıştıkları muhteşem bir savaş oldu. Kişimoto bu noktada bize tanrılar öncesi Naruto'da olduğu gibi, biraz da Kodaçi sayesinde, daha düzgün savaşların haberini vermiş oldu.

İşşiki bitti, Momoşiki onayladığına göre artık rahat edebiliriz ama yeni İşşiki artık Momoşiki :)Plan aynı plan ama aktörler farklı.

Sasuke ameterasu kullanarak Boruto'yu gerçekten öldürmeye çalıştı. İşte savaş dediğin böyle olmalı. Ötede Kawaki de Naruto'luk yaptı :flaugh:Aslında şu an duruma bakarsak Kawaki=Naruto ve Boruto=Sasuke durumu doğabilir ve bu hikaye açısından müthiş olur. Zaten karma'yı kaybetse bile Ootsutsuki dönüşümü kalıcıymış. Güzel hikayeler gelecek!

Yalnız Momoşiki bile Sasuke'nin sürekli kullanmasından sıkılmış ve yer değiştirme yapmasın ve de uzaklara kaçmasın diye rinnegan'a saldırmış :hhh:

.......ve Nardooo ...... Ama tabi ölmeyecektir ancak bir aksiyon yaşatacak bizlere Kişimoto gelecek bölüm için. Müthiş güç kazandığı tekniğin bir bedeli olmalı.
Zaten Boruto özel klandan gelme olduğu için durum eşitlendi. İyi oldu.

Zaten Boruto özel klandan gelme olduğu için durum eşitlendi. İyi oldu.
Boruto altın çocuk ama Kawaki ona göre gariban duruyordu. Gerçi kap olacak kadar kaliteli bir vücudu var, yani genleri kaliteli ama Boruto gibi doğuştan yarı-tanrı değil. Vücuduna eklenmiş teknoloji ve Ootsutsuki gücü ile Boruto^ya iyi bir rakip olacak.

Kanka çevirmen notundan okuyabildin mi ?
Boruto'ya Shueisha üzerinden bakmak daha iyi çünkü Türkçe çevirisi gerçekten kötü. Eskiden iyileşir zamanla demiştim ama hala kötü durumda. Sen dediğin için baktım Türkçesine, evet notlar da gereğinden fazla.

Boruto az metin içeren bir manga. Yani doğrudan Shueisha üzerinden İngilizce okumak zor değil. Türkçesine sonradan bakmak daha sağlıklı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık