Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Sakazuki

Kim yener?

• Borsalino

Kullanılan: 48 42.9%
  • Sakazuki

Kullanılan: 60 53.6%
  • Kararsızım

Kullanılan: 4 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    112
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kadar düello atmışlar adamın sadece bir kolu gitti onu da Deniz canavarı kesmiş.Adamın suratında bir yara izi var onu desen BB yapmış.Yüzeysel kesiklerden bahsetmiyorum.Bildiğin kesilecek bir yerleri Zoro'nun Mihawkla karşılmasında ki gibi.Ama Shanks'in öyle bir şeyi de yok.Wb ile konuşurken bunu da söylüyor.Niye almadı daha önce o zaman ?

Haki Magmayı durduruyor kesiğimi durdurmayacak ? Adamlar depremi durduruyor haki ile dert ettiğiniz şeye bak:D

Yahu Garp vs Chinjao'da bile görmüyor musunuz ? Adamın kafa temas ettiği anda nasıl bir basınçla ikiye yarıyor arenayı.Chinjao en yüksek döneminde en büyük saldırısı ile o matkap ile Garp'ın yumruğuna doğru uçus yapıyor.Normalde hiç saba sarf etmeden arenayı ikiye bölebilen adam GARP'ın yumruğunu orda patlatması delip geçmesi lazım.Ama görüyoruz ki Garp yumruğuyla o matkabı beynine gömüyor.

Ayrıca Mihawk bir deniz canavarı kadar bile olamamış.Dünyanın en iyi kılıç utası Shanks'in bir yerini koparamamış.En iyi ihtimalle yüzeysel bir kesik attı ama koparma yok.? Mihawk'ı bildiğin ezmişsin Sovereign.Ben her ne kadar deniz canavarı olayını kaale almasamda sen bunun üstünden Mihawk hertürlü alır demişsin ama alamamış ne yazık ki ?
Sen ona bakıyorsan Mihawk'ta hiç iz yok ona ne yapacağız ? :) Adama kimse zarar verememiş, 20 küsür yıldır denizlere fink atıyor, yüzlerce düelloya girmiştir, kim bilir kimlerle kapışmıştır ama iz var mı ? Yok. :)

Alpamis

Sen ona bakıyorsan Mihawk'ta hiç iz yok ona ne yapacağız ? :) Adama kimse zarar verememiş, 20 küsür yıldır denizlere fink atıyor, yüzlerce düelloya girmiştir, kim bilir kimlerle kapışmıştır ama iz var mı ? Yok. :)
Dünyanın en iyi kılıç ustasıysa eğer normal iz olmaması.Ama iz de bırakamamış ? Ayrıca savunduğun şeyin Mihawk ile alakası yok ben hakin fazla ise kılıca karşı yumrukla savaşabilirsin diyorum.

Dünyanın en iyi kılıç ustasıysa eğer normal iz olmaması.Ama iz de bırakamamış ? Ayrıca savunduğun şeyin Mihawk ile alakası yok ben hakin fazla ise kılıca karşı yumrukla savaşabilirsin diyorum.
Kıvır hemen kıvır. :) Mihawk'ın ne zaman En İyi ilan edildiği belli değil, belki Zoro ile karşılaşmadan 3 gün önce ilan edilmiştir. O açıdan ama o En İyi, bizahmet hasar almasın demenin bir anlamı yok. Diğer hususta hakin olmasa da kılıca karşı yumrukla / tekmeyle savaşabilirsin. Bkz: Sanji vs Zoro veya Bobbie Funk vs Boo. :)

Kıvır hemen kıvır. :) Mihawk'ın ne zaman En İyi ilan edildiği belli değil, belki Zoro ile karşılaşmadan 3 gün önce ilan edilmiştir. O açıdan ama o En İyi, bizahmet hasar almasın demenin bir anlamı yok. Diğer hususta hakin olmasa da kılıca karşı yumrukla / tekmeyle savaşabilirsin. Bkz: Sanji vs Zoro veya Bobbie Funk vs Boo. :)
Öyle bir şeyin imkanı yok aksi halde Zoro Mihawk'ı yenecem diye hedef koymazdı, yani o ünvan nereden baksan en az 3-5 senelik var.

Alpamis

Ne kıvırmasından bahsediyorsun.Ben Mihawk yara aldı almadı demiyorum ki zaten ? Başından okusaydın savunduğum şeyi anlardın kardeşim.

Jenque

Evet eğer yüksekse çemçüğü koyarsın.:D Yahu zaten Luffy Zoro'yu alır.Shanks'te şu an Mihawk'ı alır.Akainu'da Kizaru'yu alır.

Alpamis

O zaman zoro vergoyu alamazmiydi yani alamazi bırak çizik atama miydi ? Ama tabi katılıyorum akainu döver borsalinoyu, aralarındaki fark da luffy ile zoro arasındaki fark kadardır bence.
Kardeşim nasıl diyim şimdi Vergo hakisini sürekli Zorodan üstte tutarsa kesemez tabiki de.Hakin her zaman aynı olmuyor.Dalga gibi bir şey bence.Zaten eğer Zoro Vergo'yu keserse hakisi onu aştığı için kesebilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık