Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Sakazuki

Kim yener?

• Borsalino

Kullanılan: 48 42.9%
  • Sakazuki

Kullanılan: 60 53.6%
  • Kararsızım

Kullanılan: 4 3.6%

• Kullanılan toplam oy
    112
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BeyazDiş

Haki ile çok alakası yok. Yumruk kılıç ile çarpışabilir.
Haki devreye girince geleni atlatmak yerine direk alabiliyorsun, ama aranızda çok aşırı bi güç farkı olması lazım.
Bu arada Mihawk, Zoro'ya belli ki haki eğitimi de vermiş. Zoro'nun haki muhtemelen Luffy'ninkinden azdır ama gene de yeterli seviyededir. Kısaca, Zoro vs Vergo olayının sonucunu bilemem ama Zoro Vergo'yu kesebilir.

Kardeşim nasıl diyim şimdi Vergo hakisini sürekli Zorodan üstte tutarsa kesemez tabiki de.Hakin her zaman aynı olmuyor.Dalga gibi bir şey bence.Zaten eğer Zoro Vergo'yu keserse hakisi onu aştığı için kesebilirdi.
Dediğin gibi olsa Wb, Mf'da nerdeyse hiç hasar almazdı. Ama bilmem kaç kılıç darbesi, kaç mermi yarası :)

Oyum Sarı Maymun'a :D
Bu adam acayip güçlü gibime geliyor. Meyvesi fazlasıyla op, saldırıları ölümcül ve kılıç kullanma tekniği her ne kadar yaşlı da olsa Rey-san'ı terletecek seviyede.

Akainu düz yumruklarla bile dağıtır sersemlediği an zaten deliği açar. Sadece dokunması yeterli zaten savunma hakisini iptal edicek

Alpamis

Haki ile çok alakası yok. Yumruk kılıç ile çarpışabilir.
Haki devreye girince geleni atlatmak yerine direk alabiliyorsun, ama aranızda çok aşırı bi güç farkı olması lazım.
Bu arada Mihawk, Zoro'ya belli ki haki eğitimi de vermiş. Zoro'nun haki muhtemelen Luffy'ninkinden azdır ama gene de yeterli seviyededir. Kısaca, Zoro vs Vergo olayının sonucunu bilemem ama Zoro Vergo'yu kesebilir.

Dediğin gibi olsa Wb, Mf'da nerdeyse hiç hasar almazdı. Ama bilmem kaç kılıç darbesi, kaç mermi yarası :)

Oyum Sarı Maymun'a :D
Bu adam acayip güçlü gibime geliyor. Meyvesi fazlasıyla op, saldırıları ölümcül ve kılıç kullanma tekniği her ne kadar yaşlı da olsa Rey-san'ı terletecek seviyede.
:D WB Mf'de haki duvarı mı Yaptı da bizim haberimiz yok.? Adam doğru dürüst haki salamadı bile.O adam hakisini de tam manasıyla kullansaydı zaten ..... İnan ki Wb hele de b.haki hiçbir şekilde kullanmadı.Kullansaydı zaten zarar almazdı.Shanks'in gelip magmayı haki ile durduruşu var WB öyle bir şey yapamadı.Meyvesiyle kurtulmaya çalıştı ama açık verdi.

:D WB Mf'de haki duvarı mı Yaptı da bizim haberimiz yok.? Adam doğru dürüst haki salamadı bile.O adam hakisini de tam manasıyla kullansaydı zaten ..... İnan ki Wb hele de b.haki hiçbir şekilde kullanmadı.Kullansaydı zaten zarar almazdı.Shanks'in gelip magmayı haki ile durduruşu var WB öyle bir şey yapamadı.Meyvesiyle kurtulmaya çalıştı ama açık verdi.
He yani WB'nin tüm saldırıları atlatacak yeteneği var ama yapmıyor he mi ? O da güzelmiş. :)

Beyazsakalın en büyük saçmalığı savaşa gelir gelmez h.haki kullanamamasıydı.Uğraşmayacaktı çöplerle,zaten çöpler onu yordu durdu ve vakit kaybettirdi.Bir bahane buldu kullandırtmadı mangaka ama sonra da babamızda ve kızıl saçtaki gibi dedirtmesini iyi biliyor. :artiz:

Alpamis

He yani WB'nin tüm saldırıları atlatacak yeteneği var ama yapmıyor he mi ? O da güzelmiş. :)
Ya tamam nasıl anlıyorsun öyle anla.Ben adamdan etkili bir haki kullanımı görmedik diyorum.Eğer o şekilde bir b.haki kullanımı bir defa bile görsek hakisi WB'yi aşamayan biri ona saldırısını ulaştıramazdı.Adam h.haki bile salamıyor yahu Luffy'e kalıyor adam.

Ya tamam nasıl anlıyorsun öyle anla.Ben adamdan etkili bir haki kullanımı görmedik diyorum.Eğer o şekilde bir b.haki kullanımı bir defa bile görsek hakisi WB'yi aşamayan biri ona saldırısını ulaştıramazdı.Adam h.haki bile salamıyor yahu Luffy'e kalıyor adam.
Tamam işte, adamda hakinin kralı olsa bile delik deşik ediyorlar, kevgire dönderiyorlar adamı, ben de bunu anlatmaya çalışıyorum. Vardı ama kullanmadı diye bir şey yok, mangaka çizmeyince olmadı olmuyor, savaşta her şeyini kullandığını varsaymak gerek. :)

Beyazsakalın en büyük saçmalığı savaşa gelir gelmez h.haki kullanamamasıydı.Uğraşmayacaktı çöplerle,zaten çöpler onu yordu durdu ve vakit kaybettirdi.Bir bahane buldu kullandırtmadı mangaka ama sonra da babamızda ve kızıl saçtaki gibi dedirtmesini iyi biliyor. :artiz:
Ace ve Beyazsakal'ın nasıl ölmesini bekliyordun? Bi şeylerin yolunda gitmemesi gerekiyordu.
Squardo kesti, kalbi tekledi, Jozu'nun dikkati dağıldı, Marco'nun ayağı tökezledi derken... Ace ve Beyazsakal öldü.

Ne Beyazsakal'ın Ne de Shiro Hige ichimi'nin full kapasitesi Marineford değildir. Ben böyle düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık