Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Marco

Kim alır?

• Marco alır!

• Kizaru alır!

• Yenişemezler!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Madem herkes kafasına göre saçma konu açabiliyor. Ben de Law+Sugar+ Usopp vs Kaido konusu için hazırlıklara başlayayım

Madem herkes kafasına göre saçma konu açabiliyor. Ben de Law+Sugar+ Usopp vs Kaido konusu için hazırlıklara başlayayım
konuya saçma diyorsan o zaman Oda ya da mail at soyle niye sacma vs ler yaptırdın mıllete diye sonucta bu adamlar kısa da olsa manga da karsılastılar mı evet eee daha ne sacma olsun ki arkadaş açmış konuyu biz de fikrimiz soyluyoruz begenmeyen bakmasın konuya gecsın

ne kadar saygısız mıllet olduk şu forumda bile tahammulsuzluk aldı yurudu.

Bence Forum yetkilileri insanlara "saçma vs " diye konuyu baltalayanları uyarmalı

saygılar,

Usopp'a gerek yok bence. Law + Sugar'ın yenilmez olduğunu Dof'un Red Hawk yediği haftadan beri söylüyorum. :)
Law + Sugar kombosuna tuzak kurulduğu takdirde kurtulma şansı baya az zaten.Normal kullanımı bile tehlikeli ama farklı bir kullanım :

Law özellikle rakibi üstüne çekecek darbe alacak,rakip tam yumruğu attığı anda en savunmaz halindeyken kendiyle Sugar'ı yer değiştirecek ve o an Sugar rakibe herhangi bir yerinden dokunacak.Full beden haki yapmıyorsa eğer başarılı olur.Zaten o şekilde dövüşe başlayan olacağını pek sanmıyorum sonradan geçerler.

Hey Allah'ım sen büyüksün. Kardeş bak beğenmeyebelirsin konuyu anlarım ama şaçma falan muhabbeti yapıp burda trollük yapıyorsun. Oy atan arkadaşlar saçma bulmamış ki atmış sana ne oluyor.

konuya saçma diyorsan o zaman Oda ya da mail at soyle niye sacma vs ler yaptırdın mıllete diye sonucta bu adamlar kısa da olsa manga da karsılastılar mı evet eee daha ne sacma olsun ki arkadaş açmış konuyu biz de fikrimiz soyluyoruz begenmeyen bakmasın konuya gecsın

ne kadar saygısız mıllet olduk şu forumda bile tahammulsuzluk aldı yurudu.

Bence Forum yetkilileri insanlara "saçma vs " diye konuyu baltalayanları uyarmalı

saygılar,
Senin mantığına göre Luffy vs Kizaru da abes kaçmaz o zaman. Sonucta bir kavga oldu aralarında,ha?
Asıl yöneticiler konu açmaya sınır getirmeli. Adam foruma kayıt oluyor sonra başlıyor süper lig diye 4 lü vs konusu açmaya... Sonucu kesin olan şeyleri genel tartışmada da tartısabilirsiniz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık