Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Marco

Kim alır?

• Marco alır!

• Kizaru alır!

• Yenişemezler!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Sabo'nun ejder pençesi var adam arenayı yıkıyor ve adam ejder değil,diğer tarafta Marco adam anka bir pençe atıyor cırmalıyor sanki ne saçma iş.
Oyumu Kizaru'ya verdim ama Marco böyle bir tekniğe sahipse Marco alır derim.

Anket ekleyebilir misiniz?
Marco'nun meyve avantajı var. Marco'nun alacağını düşünüyorum bu yüzden. Kizaru'nun saldırılarından hasar almıyordu. :/
Hızsa Marco'da da hız var. Kizaru bu avantajını da kullanmayacak.

Başkası olsa Kizaru derdimde Marconun meyve Kizaruya çok ters.Çok zor vs olur ama ibre sanki Marcodan yana.MF de gördükkü kelepçe takılana kadar Kizaru Marcoya hiç bişey yapamadı.
Ortada çok ters bi denklem var Marco Kizaru yu yener ama Kizarunun yeneceği adamları yenemez gibi bir durum.

Marco'nun Kizaru'ya can acitacak bir saldiri yapabilecegini sanmiyorum. Luffy bile G4 ile Dof'a 5-6 vurusta ancak saglam hasar veriyor(dof handikapliyken). Marco neresiyle koca amirale zarar verecek?

Marco'nun bir amirale tek yapabileceği kendisini siper edip bir süre tutarak vakit kazandırmaktır. Bu süre içerisinde belki pençesiyle ufak bir çizik attı attı, atamasa da atsa da zaten sınırına ulaştığında helvasını yeriz kendisinin.

Marco'nun Kizaru'ya can acitacak bir saldiri yapabilecegini sanmiyorum. Luffy bile G4 ile Dof'a 5-6 vurusta ancak saglam hasar veriyor(dof handikapliyken). Marco neresiyle koca amirale zarar verecek?
Jack'i gördüğün halde Marco'nun amirale zarar vericek tekniği olduğunu düşünmemek. :(

Edit:Anket ekledim. :(

Uzun bir vsnin ardından Kizaru alır.
Edit: Çok kararsız kaldım ya. Marco da boş değil. Yenilmez gibime geliyor şimdi. :(
Yenişemezler diyeceğim.
Edit2: Diyemedim. Oyu geri çekemiyormuşuz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık