Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Marco

Kim alır?

• Marco alır!

• Kizaru alır!

• Yenişemezler!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Usopp'a gerek yok bence. Law + Sugar'ın yenilmez olduğunu Dof'un Red Hawk yediği haftadan beri söylüyorum. :)
Peki söylüyorsun da ne oluyor yani.Sonuçta her dediğini doğru veya gerçek kabul etmiyoruz.Yenilmez olmadığını kombo mombo olmadığını sen de biliyorsun biz de.One Piece'i nasıl trollerim vol 2121311231 aşamalarından biri bu senin.:/

Senin mantığına göre Luffy vs Kizaru da abes kaçmaz o zaman. Sonucta bir kavga oldu aralarında,ha?
Asıl yöneticiler konu açmaya sınır getirmeli. Adam foruma kayıt oluyor sonra başlıyor süper lig diye 4 lü vs konusu açmaya... Sonucu kesin olan şeyleri genel tartışmada da tartısabilirsiniz
Sende yılların forumcusu kesilmişsin buraya gelmiş gelene geçene saçma deyip. Konun dışına çıktığın yetmiyor gibi bide emir falan veriyorsun.

Arkadaşlar uzman mısınız bilirkişi mi? Ne bu konu degerlendirmesi falan? Herkes kendi işine baksın. Bi sıkıntınız, şikayetiniz varsa yoneticilere iletirsiniz olur biter. Burada uzatmayın. Daha da uyarmayacam.

Zoro + Tashigi vs Monet oluyor o karşılaşma ve o şekilde kazanıyorlar. Zoro + Tashigi komboso Marco'ya dalsa yine kazanırlar, 2 vs 1 sonuçta boru değil. :)
Yok 3v1 monet luffyle de karsı karsıya gelmıstı. Abi kizaru bu ya bana göre akainu ile güçleri denktir. Marco tabiki tek yemez ama yenilir kizaruya çok fazla zorlanacağını sanmıyorum. Doflamingo olsa başkaydı ama hakisi var keser kizaruyu.

Kizaru 2y önce Marco'ya çizik bile atamadı. O zamana göre Marco bence Kizaruyu alır. Kizaru tüm gücüyle saldırmadı, ciddileşmedi falan demişsiniz ama Kizaru'nun ne zaman ciddileştiği görüldü ki. Adamın kişiliği öyle. Ayrıca Marco'nun bütün saldırılarının tekme veya o pençeden ibaret olduğunu sanmıyorum.

Kizaru 2y önce Marco'ya çizik bile atamadı. O zamana göre Marco bence Kizaruyu alır. Kizaru tüm gücüyle saldırmadı, ciddileşmedi falan demişsiniz ama Kizaru'nun ne zaman ciddileştiği görüldü ki. Adamın kişiliği öyle. Ayrıca Marco'nun bütün saldırılarının tekme veya o pençeden ibaret olduğunu sanmıyorum.
Marco Kizaru'yu alır dışında hepsine katılıyorum. Marca'nun saldırıları o kadar değildir. Ben uzun süren savaşın sonunda zorlanarak hatta uzuv kaybı yaşayarak ama Kizaru'nun alacağını düşünüyorum.Haki yönünden üstün olduğunu düşündüğümden oda yoksa Marco gözümde amiral seviyesindedir. Sadece saldırıları toplu yıkıma yani alan saldırısı olmadığı için bir andan herkesi toplu olarak alamayacağını düsünüyorum.

Ben marconun kafası kesilmediği sürece yenileceğini sanmıyorum yada Kairoseki kullanılmadan Op evreninde nadiren bi uzuv kopar ve genelde Kılıç darbeleri İnsan bedeninde çizik etkisi yaratır ^^ bundan dolayı Marconun yenilmiyeceği kanısındayım aynı şekilde Kizaruda bence bunlar oturup sake içsin

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık