Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Marco

Kim alır?

• Marco alır!

• Kizaru alır!

• Yenişemezler!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Shanks çizik almadan deniz canavarından Luffy'i kurtaracak hıza gelsin bi'. Shanks'ın bile Kizaru'yu alıp alamayacağı meçhulken Marco'yu koymuşsunuz.
Yahu sen neden surekli shanks yavaş deyip duruyorsun be kardeşim. Nasıl bir mantık shanksın yavaş olduğu bi açıklasana? Sana diyorum ki shanksın çok uzaktan gelip 'son anda' luffyi kurtarmadığını nerden biliyorsun? Bunu duyan da shanks ordaydı yavaş yavaş yüzdü luffyi kurtarıcam derken kolunu kaptırdı. Ben de sana şunu söylüyorum o zaman. Shanks şu anda dünyanın en güçlü adamı. Çünkü tek başına geldi savaşı bitirdi. Canavar akainu kılını kıpırdatamadı. Bütün amiraller sengoku+garp+bb orada olmasına rağmen savaşı bitirdi. Emin ol shanks amirallerden zayıf olsa yerlerdi orada onları ama yapamadılar. Tamam mı? Zorla shanks fanı yapacaksınız adamı :D

Şu konuya Shanks'ı dahil eden arkadaşlara bunu söylemen gerek, bu konuda Shanks ve yancılarının ne işi var ? Shanks ve tayfası bu konuya dahil edilip övülüyor, haliyle bende kendi görüşümü söylüyorum, kimse getirip Shanks ı ve yancısını konuda övmese bende aksi görüş belirtmezdim.

Ayrıca Wb korsanları > Shanks korsanları demek objektifliği kaybetmek demek mi oluyor ? Yok artık, bu bir subjektif görüş, Shanks korsanları daha güçlü demekten hiç bir farkı yok. Shanks korsanlarına dahil bildiğimiz hiç bir şey yokken Wb korsanlarının güçleri üç aşağı beş yukarı belli, Wb korsaları ile ilgili elimizde daha somut veriler var.
Konunun Shanks'a gelmesi saçmalık orası doğru. Objektifliğini kaybediyorsun dememin nedeni Wb korsanları > Shanks korsanları demen değildi. Her ne kadar Shanks'ın tayfası hakkında iki tayfayı kıyaslayacak kadar bilgimiz olmasa da izleyici kendine göre böyle bir çıkarım yapabilir. Shanks'ın tayfası daha güçlü diyemem zaten çünkü adamlar daha herhangi bir aksiyona girmedi. Sana öyle dememin sebepleri şu:

Marco'yu almaya çalışıyordu beceremedi demişsin ama Shanks'ın o sahnede pek ciddi olmadığı ve daha sonra Marco'yu almak için özel bir çaba göstermediği çok açıktı. Aynı şekilde Beyazsakal'ın 4. tümen komutanının yami yamiyi bulması da yonkoular arası güç sıralamasında bize yardım edebilecek bir bilgi değil. Diğer yonkouların yami yami ile ilgilendiğini ve buna rağmen Beyazsakalların meyveyi ele geçirdiği söylense haklısın.

Shankslar güçlü olsa BB onlara katılırdı demişsin. BB Beyazsakal'a katıldığında Shanks da Roger'ın tayfasındaydı. Daha sonra bilinmeyen bir zaman diliminde (muhtmelen Shanks kendi tayfasını kurmadan önce) BB Shanks'a o meşhur yarayı verdi. Böyle bir olaydan sonra Shanks onu tayfasına kabul eder mi sence?

Olayın Shanks'a gelmesinin sebebi, Marco'dan örnek verilerek yonkou 2. adamlarının amiraller karşısında olan duruşlarına dem vurulmasıydı. Bende hepsi bir değildir misal bir başka yonkou olan Shanks'ın 2.adamı Beckman Marco'dan güçlüdür hatta büyük ihtimalle Kaido'nun 2.adamı da daha güçlüdür dedim. Burada bir saçmalık yok. Kimden örnek verecektik Killer'dan Zoro'dan falan mı bahsedecektik

Yahu sen neden surekli shanks yavaş deyip duruyorsun be kardeşim. Nasıl bir mantık shanksın yavaş olduğu bi açıklasana? Sana diyorum ki shanksın çok uzaktan gelip 'son anda' luffyi kurtarmadığını nerden biliyorsun? Bunu duyan da shanks ordaydı yavaş yavaş yüzdü luffyi kurtarıcam derken kolunu kaptırdı. Ben de sana şunu söylüyorum o zaman. Shanks şu anda dünyanın en güçlü adamı. Çünkü tek başına geldi savaşı bitirdi. Canavar akainu kılını kıpırdatamadı. Bütün amiraller sengoku+garp+bb orada olmasına rağmen savaşı bitirdi. Emin ol shanks amirallerden zayıf olsa yerlerdi orada onları ama yapamadılar. Tamam mı? Zorla shanks fanı yapacaksınız adamı :D
Tek başına mı geldi?:confused:
Adamın tayfası enlerden oluşuyor. Gizli potansiyelleri alıp yıldız yapan hoca gibi işte.
Beckman - En zeki. (East Blue)
Yasopp - En iyi nişancı. (Bilinen)
Lucky Roo - En hızlı.
Yancısı Mihawk - En iyi kılıç ustası.

Tek başına mı geldi?:confused:
Adamın tayfası enlerden oluşuyor. Gizli potansiyelleri alıp yıldız yapan hoca gibi işte.
Beckman - En zeki. (East Blue)
Yasopp - En iyi nişancı. (Bilinen)
Lucky Roo - En hızlı.
Yancısı Mihawk - En iyi kılıç ustası.
Mihawkı da shanksın tarafına koydu adam :D Tek başına geldi lafından tabi sadece shanksı anladıysan ve buradan savunma yaptıysan mesaj yerine ulaşmıştır iyi forumlar.

Mihawkı da shanksın tarafına koydu adam :D Tek başına geldi lafından tabi sadece shanksı anladıysan ve buradan savunma yaptıysan mesaj yerine ulaşmıştır iyi forumlar.
Sen öyle bi diyorsun ki sanki Shanks 3 amiral alıp, BB'yi aradan çıkarttıktan sonra Garp+Sengoku'yu da alıp Ace'i diriltecek. Adam yarım be yarım. Bi' kolu yok, sol göz direkten dönmüş. Aokiji gibi kepaze olmuş. WB "en güçsüz denizden böyle mi döndün lan eheuehu" dedi. Belki de ondan tınlamadı adamı.

Sen öyle bi diyorsun ki sanki Shanks 3 amiral alıp, BB'yi aradan çıkarttıktan sonra Garp+Sengoku'yu da alıp Ace'i diriltecek. Adam yarım be yarım. Bi' kolu yok, sol göz direkten dönmüş. Aokiji gibi kepaze olmuş. WB "en güçsüz denizden böyle mi döndün lan eheuehu" dedi. Belki de ondan tınlamadı adamı.
Kolu olmasada gücünden bişey kaybetmemiş.Tek kolun bi dezavantajı yok yani Shanks için.

Sylar

10 Küsür yıl önceki iki kollu shanks ile şuan ki yonkou shanks'i karşılaştırmanız yanlış zaten 10 yıl önce şimdiki gücünde olsaydı zaten kolu kaptırmazdı Luffy'e yaklaşmadan önce hakiyle deniz canavarının işini bitirirdi. Belli ki o 10 yıl (tam emin değilim kaç yılsa artık) içinde gücüne güç katıp tam yonkou kıvamına gelmiş.

Roronoa Zoro

Gereksiz, saçma ve boş bir vs konusu daha. Bravo çizgini hiç bozmuyorsun, büyük başarı. Önüne gelene şu vs konuları açtırılmamalı. Adamlar troller gibi vs konusu açıyor, forumun tansiyonunu yükseltiyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık