Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Marco

Kim alır?

• Marco alır!

• Kizaru alır!

• Yenişemezler!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Yahu sana göre böyle de Mangaka Akainu'n ağzından bak neler söyletiyor. Senin gücün benim üstümde bir işe yaramaz. Ben ateşi bile yakarım diyor. Sana göre bana göre si mi var kardeşim ?
akaiunu tama olarak şöyle diyor : sen tamamen ateş sin ben ise ateş tüketen ( içen, yakıt olarak kullanan) magma yım diyıor

devamında da benim gücüm seninkinin çok üzerinde diyor.

buradan sizin dediğiniz de anlaşılıyor bir şey diyemem sonuçta ingilizce çevirilerde de farklılık olabiliyor ben ilk okuduğumda magma nın tüketebileceği ateş in bir sınır var ama ace sürekli üretebilir diye ayrıca sıcaklık olarak ta çok daha yükseğini verir diye düşündüm. ama güç ile söylediği sözlerden ben hala meyvelerden değil de toplam kişsel güç olarak alıgılıyorum yani haki savunma tecrübe meyve toplamı olarak söylenmiş gibi çünki küçümsemeden çok üstünlük vurgusu var ( en azından ingilizce çevirilerde sonuçta japonca bilmiyorum )

Amiraller > Marco & Jozu > Beckman

Shanks'ın daha sağlam tayfa topladığına inanmıyorum, Teach'i almaya çalışmış şamarı yemiş gözüne, sonra Marco'yu da almaya çalışıyordu beceremedi, Jozu zaten baya baya güçlü, Vista'da keza öyle.

Wb korsanları yarım yamalakken bile 4.cü güç olarak lanse edilmiş Gorousei tarafından, Shanks'ın adamlarından güçlülerdir her türlü. Teach'te işini biliyor, en güçlü tayfa diye Wb'lere katılmış keza 4.cü tümen komutanı buluyor Yami Yami no Mi meyvesini, Shanks'lar veya diğer yonko'lar değil. Şayet Shanks'lar daha güçlü olsaydı veya diğer tayfalar benim fikrim Teach taraf değiştirmeyi başarırdı bir şekilde.
Elbette görüşüne saygı duyuyorum ama bu mesajına kesinlikle katılmıyorum. Tartışma konularında mesajlarını zevkle okuyorum ama konu Beyazsakal ve tayfası olduğunda objektifliğini büyük ölçüde kaybettiğini düşünüyorum.

2 taraf içinde zorlu bir savaş olur ancak Kizaru alır gibi geliyor.
Kizaru'nun ağzını düzeltip ciddileşmesi lazım.

Elbette görüşüne saygı duyuyorum ama bu mesajına kesinlikle katılmıyorum. Tartışma konularında mesajlarını zevkle okuyorum ama konu Beyazsakal ve tayfası olduğunda objektifliğini büyük ölçüde kaybettiğini düşünüyorum.
Şu konuya Shanks'ı dahil eden arkadaşlara bunu söylemen gerek, bu konuda Shanks ve yancılarının ne işi var ? Shanks ve tayfası bu konuya dahil edilip övülüyor, haliyle bende kendi görüşümü söylüyorum, kimse getirip Shanks ı ve yancısını konuda övmese bende aksi görüş belirtmezdim.

Ayrıca Wb korsanları > Shanks korsanları demek objektifliği kaybetmek demek mi oluyor ? Yok artık, bu bir görüş, Shanks korsanları daha güçlü demekten hiç bir farkı yok. Shanks korsanlarına dahil bildiğimiz hiç bir şey yokken Wb korsanlarının güçleri üç aşağı beş yukarı belli, Wb korsanları ile ilgili elimizde daha somut veriler var.

Alpamis

Aynen shanks wbden güçlü. Çünkü o artistlik karizma bir giriş yaptı buda nangakanin Shanks in kesin olarak wbden güçlü olduğunu gösteriyor.

@datte
bencede beckman Marco dan güçlüdür ama bir rayleigh beklemeyin :)
Tamam güzel ironi yapmışsın.

İşin komik kısmı akainu 10 gün dövüşür aokiji ile ve aokiji dikkat kaybı olduğunu kendi hatası yüzünden o durumda olduğunu söyler one piece z de ama forumda akainu ilah olur. Bari az sabretseydiniz vs yi izleseydik sonra öyle şeyler yazsaydiniz.
Kizaru vs marco da ise gönlüm marcodan yana olsada kizaru zorda olsa yener gibi

Alpamis

İşin komik kısmı akainu 10 gün dövüşür aokiji ile ve aokiji dikkat kaybı olduğunu kendi hatası yüzünden o durumda olduğunu söyler one piece z de ama forumda akainu ilah olur. Bari az sabretseydiniz vs yi izleseydik sonra öyle şeyler yazsaydiniz.
Kizaru vs marco da ise gönlüm marcodan yana olsada kizaru zorda olsa yener gibi
İyi da bu seviyede ki adamların anlık hataları ölümleriyle sonuçlanabiliyor. Ya da vs'nin tümüne etki edecek yara almalarına sebep oluyor.

WB Akainu'dan 2 yara aldı. Bu 2 yara sayesinde bence öldü WB. WB'nin yenilmesinin sebebi de belli. Adam bütün darbeleri böğrüne böğrüne aldı. Dikkat etmedi. Tabi bir sürü daha yara aldı ama. Akainu'n açtığı o yaralar en fazla etki edenlerdi bana göre.

Shanks çizik almadan deniz canavarından Luffy'i kurtaracak hıza gelsin bi'. Shanks'ın bile Kizaru'yu alıp alamayacağı meçhulken Marco'yu koymuşsunuz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık