Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

2 gün önce bitirdim zar zor. Yhwach ve yancıları kadar şu mangaya gölge düşüren başka bir arc yoktur heralde. Hepsi tanrısal seviyelerde fakat Zaraki kesip duruyor milleti. Shikai'li İchigo'yu kesemeyen herif naptı be öyle. Her quincy'e Aizen vari güç vermiş adam. Soul Society bunlara nasıl soykırım yapabilmiş hayret. Çok üstünkörü okudum bu arada tarzanca ingilizcemle, gerçi detaya gerek var mıydı bilemiyorum. Bitirmek için çizmiş gibi adam.

500 küsür sayıdır okuduğum karakterlerin bu kadar elden ayaktan düşmesi acayip baydı beni. Bankai felan çalan adamları yendiler abi. Daha nasıl rezillik olsun.

2 gün önce bitirdim zar zor. Yhwach ve yancıları kadar şu mangaya gölge düşüren başka bir arc yoktur heralde. Hepsi tanrısal seviyelerde fakat Zaraki kesip duruyor milleti. Shikai'li İchigo'yu kesemeyen herif naptı be öyle. Her quincy'e Aizen vari güç vermiş adam. Soul Society bunlara nasıl soykırım yapabilmiş hayret. Çok üstünkörü okudum bu arada tarzanca ingilizcemle, gerçi detaya gerek var mıydı bilemiyorum. Bitirmek için çizmiş gibi adam.

500 küsür sayıdır okuduğum karakterlerin bu kadar elden ayaktan düşmesi acayip baydı beni. Bankai felan çalan adamları yendiler abi. Daha nasıl rezillik olsun.
Bende çoğunlukla aynısını düşünüyorum. Birde Vaizardlar neden Hollow güçlerini kullanmadı madem bu adamların antisi Hollow çünkü.Kimisi de kullanacak vakit bulamadılar falan diyor da yine saçma geldi bana .Hele ki Hirako tek yedi yaaa.Komamura desen kendini feda ettiği gücüyle dandirik(kim ne derse desin o kız bana göre dandik birydi ) bir Quincy yendi ama o kız yine ayağa kalktı benim bile zoruma gitti bu olanlar .

Ha birde Bleach'in genelinde çok sinir olduğum şeyler de ya sen niye rakibine gücünü açıklıyorsun her önüne gelen herkese her şeyi anlatıyor hadi biz anlayalım diye öyle de içinden söyle yendikten sonra söyle niye şavaş esnasında söylüyorsun.

Ama en kötüsü yenilip yenilip aslında yenilmedim ki diye ayağa kalkıp başka güçler kullanmaları.

Juha Bach araya girmese ss'in üzerinden geçiyorlardı zaten. Başka bir bakış açısıyla hikaye bir kenara doğrudan yok etmek için saldırsalar durdurulmaları imkansız olurdu. Yani güçlerinin hakkını verdiler aslında ama aktarım kısmı biraz üstünkörü oldu.

Juha Bach araya girmese ss'in üzerinden geçiyorlardı zaten. Başka bir bakış açısıyla hikaye bir kenara doğrudan yok etmek için saldırsalar durdurulmaları imkansız olurdu. Yani güçlerinin hakkını verdiler aslında ama aktarım kısmı biraz üstünkörü oldu.
Yhwach gereksiz katliam konusunda serbest bırakıyor zorlamıyor Haschwalth da fazla kasmıyordu sanırım bakmadan öyle hatırlıyorum.Ama onun dışında zaten gölge olayı var süre sınırı vardı.Kubo hani ilk savaşta cidden içinden geçmesinler diye öyle bir handikap koymuş yoksa ss hali dumandı.İkinci savaşta iyi hazırlandılar da öyle yani ki ona bile baya ölenler oldu önemli karakterler dahil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık