Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

O ne la piyasada tutunamayan sanatçılar gibi ''halk beni anlamadı" tribi mi?
Baştan sonra şişirip şişirip hatta diğerlerini ezecek kadar şişirip sonra bir halt beceremeden hepsi hiç oluyorsa nesini sevelim bunun. Üstelik evrende tepeye taşıdığın herif daha kendi gücünü saldırısını rakibininkinden ayırt edemiyor. Bleach evreninde un var şeker var yağ var ama herif helva yapamıyor, hikayeyi pişiremiyor ve her şey çöp oluyor.
Ben senin söylediklerine cevap verdim sadece.Harcandılar diyorsun e bende diyorum ki zaten harcansınlar diye bu ordu oluşturulmuştu.Harcanacaklarını bile bile yaptı Espadaları.Aizen bilmiyor mu ilk 4 espada dışındakilerin ortalama kaptan seviyesi ve altında olduklarını.Aizen biliyor.Takip ederken bunu anlamak gerekiyor.

3 tanesinden ikisi birebirde yenilmedi.2 - 3 kişiyle birden dövüştüler.Birini ana karakter halletti.Yenilmeyen hala ayakta olanı da Aizen işlevini yerine getirdi diye kendi kesip saf dışı bıraktı.Amacına ulaşmış çünkü artık.Espadalar olmasaydı Aizen Shinigami sınırına çok daha erken ulaşırdı.O an hogyoku da aktifleşmezse bu zaten yenildiği anlamına gelirdi.Shinigami sınırı ne diye soruyorsan İsshin ile konuştuğu kısımlarda görebilirsin.

Hogyoku aktifleşmeden savaşta ölmeyeyim diye var espadalar.Hatta bu bile yeterli değil adam önlem için özel zanpakto mühürleyen arrancar yapmış.Karşıda Yamamoto gibi bir güç var.Arrancarlar,Espadalar bunun için lazım.Ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar bir araçlar onun için.

Silinmiş Üye

Arkadaşlar pek okumadım mangasını ama ywach karakteri neden çok konuşulmuyor?Ana bos gibi bir şey değil miydi bu adam?

Bleach her ne kadar bir One Piece ve Naruto kadar kaliteli olmasa da, forumda gömüldüğü kadar güç dengesinin olmadığı bir seri değil.

Hatta, aslında mangaka çok önceden serinin ana kötüsünü ve nasıl biteceğini planlasa da maalesef bunu aktarırken sıkıntılar yaşamıştır. Şu analizi okumanızı öneririm. Zamanında benim seriye olan bakış açımı değiştirmişti.

http://www.mediafire.com/file/gy2ic062pr4x6a2/Teori.rar/file

Son düzenleme:
Arkadaşlar pek okumadım mangasını ama ywach karakteri neden çok konuşulmuyor?Ana bos gibi bir şey değil miydi bu adam?
One Piece serisinde ana boss diye birşey yok. Hala kim olacağı bilinmiyor. Naruto da ise sürekli ana boss değişti. “Ana bos benim ulan” diye çıkan ihanet yedi ve sürekli değişti.

Bleach’te ise her arc ayrı bir boss oldu ama okuyucu tarafından en çok sevilen ilk hikayedeki Aizen(kelebek olan değil) oldu. Yhwach ise çok zorlama bir kötü oldu. Serinin başından beri ötelenen, itin bir tarafına sokulan Quinchy’lerden, hemde bu kadar güçlü bir karakter çıkarması tutmadı. Hele de Aizen gibi bir karakterden sonra. Yhwach’ın şanssızlığı buydu işte.

Bleach her ne kadar bir One Piece ve Naruto kadar kaliteli olmasa da, forumda gömüldüğü kadar güç dengesinin olmadığı bir seri değil.

Hatta, aslında mangaka çok önceden serinin ana kötüsünü ve nasıl biteceğini planlasa da maalesef bunu aktarırken sıkıntılar yaşamıştır. Şu analizi okumanızı öneririm. Zamanında benim seriye olan bakış açımı değiştirmişti.

http://www.mediafire.com/file/gy2ic062pr4x6a2/Teori.rar/file
İndirdim Yoruichi-hot.exe diye bir dosya çıktı açayım mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık