Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Geçen sene gördüğüm güzel bir teori vardı. Silver ailesi kraliyet ailesi imiş. Sonra imparator çıkmış anlaşmışlar falan fistan onu bulamadım ama onu ararken şunu buldum. Bunlarda Juno kralın oğlu diyorlar:oleyo: Bu epey uçuk ama öteki mantıklıydı.

Şimdilik topa girmediler ancak kraliyetin manası fazladır kesin. İş çıkar sonraları oradan ama Julius reyizdir:D

Şimdi kraliyet de güçlüdür de imparator ayrı bir güçlü. :D

Bölüm 74: Doğru Olmanın Kanıtı

Yine elmas krallığı ile ilgili bir arc başlıyor görünene göre. Bu adamların çaylağı bile korkunçtu şimdi generallerinde üçü geldi. Ciddi bir savaş olacağa benziyor. Juno ve ekibi sahneye girdi ama onlar yetmez elbet bizimkiler ve öteki ekiplerde gidecektir. Daha sonra ortalık karışacak:at:

Büyük bir büyü savaşı olacak diyorlar gelecek hafta. Direkt savaşa gireceksek geçiş bölümler olmadan şöyle güzel dolu dolu bir savaş geliyor gibi. Generaller, büyü kaptanları, ordular falan... Birde imparator işin içine girse ne güzel olur:rolleyes:

Birde her sahnede bir köşede utanan Gray vardı:D ve Aster tam bir yancı yalaka:p

Bir yerde Julios için yaşlı adam tabiri geçiyor , pek göründüğü gibi biri değil herhalde.:oleyo:
42 yaşında açıklanana göre.

Yami 15 iken Julius kaptan olarak 28-29 yaşında, Aster 15 iken Yami 28 yaşında. Aşağı yukarı aynı yaşlarda birbirlerini bulmuşlar.

Benim buradan çıkarımım nesil değişimleri aynı civarlarda yaşanırsa büyücüler imparatoru Yami olacak:oleyo: Yami'den sonraki ise Aster ya da Juno:rolleyes: Tabi gönlümüz obur koyun kızdan yana:p

Yami

Yaminin gücünden çekiniyormuş gibi hissettim :D
Neyse haftaya bomba vs ler var sanırım

42 yaşında açıklanana göre.

Yami 15 iken Julius kaptan olarak 28-29 yaşında, Aster 15 iken Yami 28 yaşında. Aşağı yukarı aynı yaşlarda birbirlerini bulmuşlar.

Benim buradan çıkarımım nesil değişimleri aynı civarlarda yaşanırsa büyücüler imparatoru Yami olacak:oleyo: Yami'den sonraki ise Aster ya da Juno:rolleyes: Tabi gönlümüz obur koyun kızdan yana:p
Aynen o flashbackde de Yami aşağı yukarı o yaşlardaydı , ve Julius için yaşlı adam tabiri geçiyordu.Ne bileyim daha 30 olmamış birine yaşlı demek , altından birşeyler çıkabilir gibi.

Yami gidici gibi, iyi bir akıl hocası olup ölür sanırım. Bu adam fazla bu seriye.:D İmparator hain çıkmaz ya, geçmişini görmesek iyiydi.
İparator hain olsa Aster'i kurtarmazdı şu kaptanlardan birinin kolunu alan adamlardan. Başta aklıma gelmedi değildi o ihtimal. Ülke basıldığında ortalıkta olmayınca bir an ben de "acaba?" dedim ama bizim salakoyu kurtarınca şüphelerim gitti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık