Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Pain mantıklı bir davanın psikopat görünen ama için pambuk gibi bir evladıydı. Licht de dışı normal görünürken içi psikopat olmaya çalışıp aslında pambuk gibi başka bir evladı. :D
Aslında tam buldun adamın karşılığını:D Pein'i severdim ama Licht'i daha çok sevdim. Beklentim çok büyük:)

Reyisi sinirlendirmeyin Licht mit hikaye kalır :cool:
Herkes bir gün karanlığı tadacak
Yami karanlıksa Licht aydınlık. Işık ve karanlık büyüler önü en açık büyülerden ama ışık karanlığı daima yener:p Karanlık dünyayı aydınlatacak Licht reyiz!1!:D

Yami

Aslında tam buldun adamın karşılığını:D Pein'i severdim ama Licht'i daha çok sevdim. Beklentim çok büyük:)

Yami karanlıksa Licht aydınlık. Işık ve karanlık büyüler önü en açık büyülerden ama ışık karanlığı daima yener:p Karanlık dünyayı aydınlatacak Licht reyiz!1!:D
Pein nedir ? Pain olacak lütfen :(

Ek olarak Işık nasıl yener ya püüüüü , " yıldırım, ateş , silahlar hatta ışığın kendisi bile karanlıktan kaçamaz ! " herkes ayıq olsun :cool:

Pein nedir ? Pain olacak lütfen :(

Ek olarak Işık nasıl yener ya püüüüü , " yıldırım, ateş , silahlar hatta ışığın kendisi bile karanlıktan kaçamaz ! " herkes ayıq olsun :cool:
Ben okuduğum gibi yazmışım. Al bak 148 mesaj boyunca anlaşamamışlar:(

Her seride aydınlık karanlığa üstün gelir. Mecazen diyorum ben:D Tabi sen karanlık taraf kazanacak sürpriz olacak diyorsan başka:oops: ama biliyorsun:p

Ben de ben de :D

Ülkedeki en büyük güç imparator. Daha ötesini görmedik, duymadık. Sen o zaman komplo teorileri üretmişsin:p İmparator'un bağlı olduğu biri çıkarsa bu gizli bir örgüt falan olur ki o zaman imparator kötü denebilir belki ama şimdilik bilemem.

İmparator'da var bir numaralar ama ne belli değil:bilmem: Yine'de imparator iyi biri bence:D
http://mangadenizi.com/manga/black-clover/29/5
kraldan kastım bu ve sonraki sayfadaki adam ''böyle bir anda krallıktaki en güçlü adamın görevi kralı korumaktır diyor benim anladiğim büyücüler imparatoru ayrı biri kral ayrı biri

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık