Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

http://mangadenizi.com/manga/black-clover/29/5
kraldan kastım bu ve sonraki sayfadaki adam ''böyle bir anda krallıktaki en güçlü adamın görevi kralı korumaktır diyor benim anladiğim büyücüler imparatoru ayrı biri kral ayrı biri
Şu ana kadar gördüğümüz kadarıyla ülkeler büyü güçleri ile yönetiliyor. Orduların hüküm sürdüğü algısı var. Ancak bizim krallıkta ilk imparator ortaya çıkmadan kral vardır elbet. Ülkenin adı zaten yonca krallığı.

Olay belli değil ama şimdiki kral siyasi bir figür, sembolik soylu biri gibi. Kendi çapında takılıyor. Bir nevi soylu bir kişi üzerinden askeri cunta var:D

Onun hakkında teoriler vardı bir ara. Şimdi aradım ama bulamadım. Bir silver olduğu falan söyleniyordu. Normalde kral ilk imparator ortaya çıkınca otoritesini kaybetmiş. Daha sonra kaybettiği otoritesini imparator'a teslim ederek sembolik bir hale gelerek yerini sağlamlaştırmış.

Zaten normal şartlarda kelime olarak imparator > kral:flaugh:

Ama o kralın otoritesi varsa sorun çıkarabilir ileride. Belli zaten o sayfadan pislik biri çıkacağı:p O adamı pek sallayan yok, birde Julius'a wizard king diyenler var bende kral deyince ondan bahsettin sandım kusura bakma. O adam şimdilik önemsiz biri gibi ama ileride illaki kullanırlar ve bu'da dediğin gibi kötü tarafta olur.

Bölüm 73: Savaş Sona Erdi ve Umutsuzluk Sonuyla Karşılaştı

Nero arc'ın amacını gerçekleştiren karakter oldu:D Neredeyse tüm boğaları gördük güzeldi. Birde Grey-sama:utan:

Noelle için Kiato söylentilerdeki su tapınağının tanrıçası dedi. İltifat mı etti tanrıça diyerek yoksa önemli bir bilgi mi verdi bilemedim ama su büyüsü kullanan kıza böyle denmesi:rolleyes: Çıkar bir şeyler oradan.

Huzur içinde yat Vetto reyiz:sapkali:

Kaptan Usopp-sama

Sanirim bir ara naruto okudugumu zannettim Zabuza haku nun ölümünden sonraki naruto kakashi arasindaki sohbete benzedi ama bu seri kendini okutuyor sevdim bu seriyi fairy taili gelecekte geçebilecek gibime geliyor

Sanirim bir ara naruto okudugumu zannettim Zabuza haku nun ölümünden sonraki naruto kakashi arasindaki sohbete benzedi ama bu seri kendini okutuyor sevdim bu seriyi fairy taili gelecekte geçebilecek gibime geliyor
Dergideki okuyucu anketinde her bölümü ilk sıralarda yer alıyor. Hep ilk üşbeşte. Baya birincilikleri var. Op'u bile geçiyor zaman zaman. Baya popüler durumda aslında ama yeni seri sayılır. O yüzden büyük ihtimal ciltlerde dağıtamadı ortalığı. Ama yinede iyi satıyor. Bu seri Naruto'nun halefi durumunda şu gidişat ile. Birkaç yıla dağıtacak ortalığı:D

Kaptan Usopp-sama

Dergideki okuyucu anketinde her bölümü ilk sıralarda yer alıyor. Hep ilk üşbeşte. Baya birincilikleri var. Op'u bile geçiyor zaman zaman. Baya popüler durumda aslında ama yeni seri sayılır. O yüzden büyük ihtimal ciltlerde dağıtamadı ortalığı. Ama yinede iyi satıyor. Bu seri Naruto'nun halefi durumunda şu gidişat ile. Birkaç yıla dağıtacak ortalığı:D
Dagitacak bence de karakterler biraz fairy tail ve naruto karisimi ama konusu cok ilgi çekici aster disindaki bütün karakterler gelişime acik ve neşeli hos karakterler . Aster icinde yeni bir kilic verdin mi tamamdir :D

Yami

@Yami Hadi bir sürü fanın oldu, iyisin.:D
Reyiz noktayı koydu " Hiç umutsuzluğa düşmedim " :cool: Konu kilit.

Reyizin seviyesi farklı. Dark Knight adam. O değilde seri gerçekten Naruto ile aynı doğrultu üzerinden gidiyor.
Yani sanki bir nefret zincirinin insanları kötü etkilemesinden bahsedicek gibi. Daha da bu konu üzerinde duracak sanırım.
Ve bu arada kimse itiraf edemese de evet Narutoyu özledik hafiften :D

Şu ana kadar gördüğümüz kadarıyla ülkeler büyü güçleri ile yönetiliyor. Orduların hüküm sürdüğü algısı var. Ancak bizim krallıkta ilk imparator ortaya çıkmadan kral vardır elbet. Ülkenin adı zaten yonca krallığı.

Olay belli değil ama şimdiki kral siyasi bir figür, sembolik soylu biri gibi. Kendi çapında takılıyor. Bir nevi soylu bir kişi üzerinden askeri cunta var:D

Onun hakkında teoriler vardı bir ara. Şimdi aradım ama bulamadım. Bir silver olduğu falan söyleniyordu. Normalde kral ilk imparator ortaya çıkınca otoritesini kaybetmiş. Daha sonra kaybettiği otoritesini imparator'a teslim ederek sembolik bir hale gelerek yerini sağlamlaştırmış.

Zaten normal şartlarda kelime olarak imparator > kral:flaugh:

Ama o kralın otoritesi varsa sorun çıkarabilir ileride. Belli zaten o sayfadan pislik biri çıkacağı:p O adamı pek sallayan yok, birde Julius'a wizard king diyenler var bende kral deyince ondan bahsettin sandım kusura bakma. O adam şimdilik önemsiz biri gibi ama ileride illaki kullanırlar ve bu'da dediğin gibi kötü tarafta olur.
Kraliyet aileleri var. Bizdeki kız gibi. O yüzden kral vardır diye tahmin ediyorum. :D

Reyiz noktayı koydu " Hiç umutsuzluğa düşmedim " :cool: Konu kilit.

Reyizin seviyesi farklı. Dark Knight adam. O değilde seri gerçekten Naruto ile aynı doğrultu üzerinden gidiyor.
Yani sanki bir nefret zincirinin insanları kötü etkilemesinden bahsedicek gibi. Daha da bu konu üzerinde duracak sanırım.
Ve bu arada kimse itiraf edemese de evet Narutoyu özledik hafiften :D
Fark etmez, öyle gitsin, kendi kitlesini oluşturdu nasıl olsa. Ya çizimler bir tuhaf geliyor bana. Bir yami'ye bak karizma birde Noelle veya Aster'e bak fazla çocuk gibi değiller mi?

Kraliyet aileleri var. Bizdeki kız gibi. O yüzden kral vardır diye tahmin ediyorum. :D
Geçen sene gördüğüm güzel bir teori vardı. Silver ailesi kraliyet ailesi imiş. Sonra imparator çıkmış anlaşmışlar falan fistan onu bulamadım ama onu ararken şunu buldum. Bunlarda Juno kralın oğlu diyorlar:oleyo: Bu epey uçuk ama öteki mantıklıydı.

Şimdilik topa girmediler ancak kraliyetin manası fazladır kesin. İş çıkar sonraları oradan ama Julius reyizdir:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık