Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Tavsiyesi (Genel Başlık)

Arkadaşlar, iki bilgisayar arasında kaldım. Birebir aynı değiller. Her türlü MSI çok önde ancak; 2 ya da 3 yıl sonra değiştirme planımın olduğu laptopta, aynı ekran kartı (RTX3050 Tİ); bir diğeri i5, bir diğeri de i7 olmak üzere iki laptop arasında kaldım. Laptolar bunlar:

Şimdi ekonominin gözleri parıldıyorken; ekonomik olup HP'mi alayım ? Yoksa; 3 bin TL farkla MSI mı ? İşlemcilerin oyunlara etkisini pek bilmiyorum. Ekran kartları da aynı. Kafamda 2 yıla kadar yüksek grafikli oyun oynamak istiyorum sadece. Fazlası yok.

Son düzenleme:
Mesleki faaliyetlerimde(avukatım) kullanmak amacıyla ivedi bir bilgisayara ihtiyacım var. İstediğim şey; ince ve portatif olması, şarjının uzun süre dayanması ve ısınma problemi yaşamaması. Bütçem 15-20 k civarı. Tavsiyede bulunabilirseniz çok sevinirim.

Mesleki faaliyetlerimde(avukatım) kullanmak amacıyla ivedi bir bilgisayara ihtiyacım var. İstediğim şey; ince ve portatif olması, şarjının uzun süre dayanması ve ısınma problemi yaşamaması. Bütçem 15-20 k civarı. Tavsiyede bulunabilirseniz çok sevinirim.
Öğrenci yakınınız varsa pt sitesinden macbook air bakabilirsiniz

Öğrenci yakınınız varsa pt sitesinden macbook air bakabilirsiniz
Komik bir durum var aslında. Bilgisayarımın arızalandığını söylediğim bir müvekkilim bana Macbook Air hediye etti. 2-3 gün kurcaladım bilgisayarı(ilk kez macbook kullandım) ama ısınamadım bir türlü bir de meslektaşlarım bana mesleki programların kullanımında sıkıntı olduğunu söyleyince Mac'i satıp Windows işletimli bir pc almaya karar verdim. Bütçem 15-20 bin demiştim, o bütçe mac'i satınca elime geçecek para😅

Komik bir durum var aslında. Bilgisayarımın arızalandığını söylediğim bir müvekkilim bana Macbook Air hediye etti. 2-3 gün kurcaladım bilgisayarı(ilk kez macbook kullandım) ama ısınamadım bir türlü bir de meslektaşlarım bana mesleki programların kullanımında sıkıntı olduğunu söyleyince Mac'i satıp Windows işletimli bir pc almaya karar verdim. Bütçem 15-20 bin demiştim, o bütçe mac'i satınca elime geçecek para😅
İlginç bir durum oldu :) o fiyat aralığında çok fazla çeşit var lenovo thinkpad serisinin (sanırım şimdi thinkbook diye çıkıyor) oldukça övüldüğünü görmüştüm onlara bakabilirsiniz. Kasa kalitesi, klavyesi falan övülüyordu sanırım. Ekran panellere göre eleme yapabilirsiniz belki mesela:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık