Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bilgisayar Tavsiyesi (Genel Başlık)

Komik bir durum var aslında. Bilgisayarımın arızalandığını söylediğim bir müvekkilim bana Macbook Air hediye etti. 2-3 gün kurcaladım bilgisayarı(ilk kez macbook kullandım) ama ısınamadım bir türlü bir de meslektaşlarım bana mesleki programların kullanımında sıkıntı olduğunu söyleyince Mac'i satıp Windows işletimli bir pc almaya karar verdim. Bütçem 15-20 bin demiştim, o bütçe mac'i satınca elime geçecek para😅
Bilgisayarda hangi uygulamaları kullanacaksın ve boyutu senin için nasıl olmalı, ona uygun şekilde öneri verebilirim

Hem ortalama üstü seviyede oyun oynayabileceğim, hem de Blender programında 3 boyutlu modelleme yapabileceğim bir laptop almak istiyorum. Bu sebeple işlemci kalitesi baya önemli bir detay sanırım. 32.500 TL bütçem var, tavsiyelerinize açığım.

Şunlara bir bak istersen. Ben de o fiyat aralığında bir laptop arıyorum bir süredir, yakın zamanda alma olasılığına karşı, bir süredir gözüme çarpan modellerdi bunlar.

Son düzenleme:

Şunlara bir bak istersen. Ben de o fiyat aralığında bir laptop arıyorum bir süredir, yakın zamanda alma olasılığına karşı, bir süredir gözüme çarpan modellerdi bunlar.
Alıntılamadan cevaplamışsın o yüzden yeni gördüm dostum, teşekkür ederim :D Ben de bunu düşünüyordum aynı seriden:

Komik bir durum var aslında. Bilgisayarımın arızalandığını söylediğim bir müvekkilim bana Macbook Air hediye etti. 2-3 gün kurcaladım bilgisayarı(ilk kez macbook kullandım) ama ısınamadım bir türlü bir de meslektaşlarım bana mesleki programların kullanımında sıkıntı olduğunu söyleyince Mac'i satıp Windows işletimli bir pc almaya karar verdim. Bütçem 15-20 bin demiştim, o bütçe mac'i satınca elime geçecek para😅
O ne güzel müvekkilmiş öyle.

20K ile alınabilecek eli yüzü düzgün laptop var mıdır yoksa 20K gibi fiyatlar artık ucuz mu kalıyor bilemiyorum.
Fiyat algımı yitirdim çok mu veriyorum az mı anlayamıyorum artık.

herkese merhabalar! 20k bütçem var. öğrenci evinde yasicam sevgilimle. acaba bu paraya masaüstü mü toplasam (1650ti ekran kartim halihazirda var) yoksa şu dizüstünü mü alsam? tavsiyeye ihtiyacım var! eğer daha güçlü ve uygun fiyatlı bi' öneriniz varsa ona da açığım!
Laptop ihtiyacın yoksa masaüstü al bence, o fiyata 2050(ilk kez duydum bu kartı da) alacağına 3060 falan bakabilirsin masaüstü düşünürsen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık