Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Beyazbıyık Haklı mıydı?

Haklı mıdır, haksız mı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Adam zaten bir şey oynasa şaşırıcam. Teach'e meyve kaptırmak harici seriye katkısı yok anasını satıyım.
Ne bekliyodun ki? Adam Luffy dönemi öncesi için etkili bi karakter. Luffyle ilgili yaptığı tek şey Acei tayfaya almak. Direkt Luffyle ilgili olan Shanksta bile 1000 bölümdür hiçbir şey göremedik.

Marco iki meyveli adamla dövüşüp hayatta kalmış birisi. Meyvelerde deprem ve karanlık meyvesi. King ya da Queen, Teach'le teke tek yapsa ölür. Kim nasıl daha güçlü? Jozu dediğimiz adam elmas. Şansına adama zarar verebilecek tek kişi çıktı karşısına. Onun dışında yok edilemez birisi. Beyazsakal'ın tayfasında iki tane yok edilemez karakter var. Sence bu ikiliyi King ve Queen alabilir mi? Ki Kaido'ya saldırsalardı Teach'de yanlarında olacaktı. Teach dediğimiz adam Yonkou fiziğine sahip. Beyazsakallardan nasıl daha güçlü oluyor Canavar Korsanları?
Nedeni o üçlü dışında olanlar çöp

Balıkadam Adası mevcut halinde kimsenin koruması altında olan bir yer değildi, adam gitti bayrağını koydu ve "Burası benim" dedi. Sonrasında aynı şeyi Linlin yaptı. Wano ise hali hazırda Kaido'nun kontrolünde olan bir yer. Yani statü olarak Balıkadam Adası ile aynı pozisyonda değil.
Yonkoular birbirlerinin adalarına saldırıyorlar diye biliyoruz. Aralarında savaşlar da yaşanıyor. Bunlara rağmen adaya savaşmaya gitmemesi onun adını lekeledi. Çünkü amacı savaştan kaçmak olamaz çünkü sürekli savaşların içinde.

Wano'yu takmamış, Oden'i takmamış olabilir ama bu ona eksi yazdı. Herkes gidip kurtarmasını bekliyordu. O kadar gücü var kurtarmaya gitmese bile başka bir şeyler yapabilirdi.
Wb milleti kurtarmak zorunda mı ?
Kimse bir şey yapmak zorunda değil. Fakat biz WB'nin yakınlarının ağzından WB'yi nasıl tanıdık? Ya 50 bölüm önce herkes forumun %99.9'u WB'nin haberi yoktur yoksa gider kurtarırdı diyordu. Herkes WB'den bir şeyler yapmasını bekliyordu. Şimdi bir şey yapmadığını öğrenince kurtarmasına gerek yok, zorunda değil, Wano'yu napsın demek doğru olmuyor bence.

Hem haklıdır hem değildir şıkkı açılsın
Katılıyorum, ben kendisinin haksız ve haklı konular olduğunu düşünüyorum.Bir nevi nötr denilebilir.Benimle benzer görüďe sahip forumda kişiler vardır.
İlkte bende öyle düşünerek konuyu açtım ama "Haklı olup veya Haksız olmaması" daha açık bir ifade olduğu için anketi değiştirmeye karar verdim. Size göre hangi tarafı daha baskın ? Haklılık tarafı mı haksızlık tarafı mı? Bunun gibi düşünebilirsiniz.

Üye silindi 1004

Nedeni o üçlü dışında olanlar çöp
Canavar Korsanları farklı sanki. Çakma meyve yemiş bir sürü çöp var. Bizim tayfa bile güle oynaya tokatlıyor samuraylarla beraber şu an hepsini. Bizim tayfa + Samuraylar > Beyazsakal'ın tayfa ve filosu diyorsan tamamdır dediğin gibi olsun.

Niye Beyazsakaldan dünyadaki tüm adaları kurtarılması bekleniyor?
Adam korsan değil de evrenin askeri sanırım.
Benim de Edward'a kırgınlığım var, neden Shabondy'i kutsal ejder zulmüne maruz bırakıyor , Linlin'in himayesindeki adaları Linlin'in zulmünden kurtarmıyor ki?
Alacağın olsun Newgate...

Babalık çocuk kayıran bir adam. Thatch için süt dökmüş kedi iken Ace için gözünü kırpmadan denizcilere saldıracak bir adamdı.

Belki Oden'in intikamını almasına gerek yoktu ama gavatlık yapması da gerekmezdi.

Roger tarafından ezilmiş bir adam babalık. Bir Garp'a bakıyorum bir babalığa :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık