Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Beyazbıyık Haklı mıydı?

Haklı mıdır, haksız mı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Bu WB balık adam adası sürekli işgale uğruyor diye kurtarmıyor muydu? :D Bu adaya saldıran karşısında beni bulur demiyor muydu? :D

Wano halkı da zulüm çekiyor? Sırf olay Oden de değil. Hadi orayı da kurtarmaya neden çalışmıyor? Niye umursamadan takılıyor? WB'yi hiç savunmayın.

Bu WB balık adam adası sürekli işgale uğruyor diye kurtarmıyor muydu? :D Bu adaya saldıran karşısında beni bulur demiyor muydu? :D

Wano halkı da zulüm çekiyor? Sırf olay Oden de değil. Hadi orayı da kurtarmaya neden çalışmıyor? Niye umursamadan takılıyor? WB'yi hiç savunmayın.
Üstüne üstlük adamlarından birinin memleketi orası yav.

Balıkadam Adası'nı kurtarmasının sebebi Neptune ile olan dostluğu.Tayfasını terk edsn adamın adasını niye kurtarsın ?

Ya şimdi Oden gibi bir insan müsveddesi için herhangi bir girişimde bulunmaması doğru ve çok haklı ama yav gardaşım yav deyip kılını bile kıpırdatmaması onu da aynı şekilde insan müsveddesi yapıyor. Yani haksız.

Tayfandan biri öldüğünde neler olacağını okyanus bilmeli he. İşine gelince Balıkadam adasını, bilmem ne adasını git kurtar, ama kardeşim dediğin adamın kendisinin ailesinin yakınlarının vahşice öldürülüp halkının köle edildiği adasına gitme yardım ve intikam için.

Uzun zamandır diyorum bu herif boş bir çuval (poşet değil de çuval dememin sebebi boyutu ve ağırlığı bu arada), işe yaramaz bir sokak kabadayısı diye. Her geçen gün daha da kanıtlıyor bunu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık