Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Avatar: The Last Airbender (2005-2008)

O zaman bana malum olmuş valla ben toph un öğrencilerini filan daha önce görmüştüm hatta okurken bile ben bunu daha önce okumuştum gibi hissetmiştim. Belki başka seride karşıma çıkmışlardır.
Search çizgi romanında kuruyor akademiyi, Rift'te de öğrencilerden 3'ünü görüyoruz. Bu çizgi roman akademiyi ilerlettikten sonrasını anlatıyor sadece akademiye yoğunlaşıyor

Leş gibiydi. Herhangi bir mantık yok. 3. sezonun güzel olmasının nedeni sezonun kötü olan karakterinin iyi olması. Bunun dışında diyaloglar seri boyunca kötü.
Ben beğendim ama millet niye beğenmemiş anlamadım. Gerçi imdb notuna baktım 8.4. Last Airbender'in notu 9.3 yani kötü bir seri değildi benim için. Sizin için kötü olma sebebi bence ilk serinin verdiği tadı alamamış olmanız olabilir.

Ben beğendim ama millet niye beğenmemiş anlamadım. Gerçi imdb notuna baktım 8.4. Last Airbender'in notu 9.3 yani kötü bir seri değildi benim için. Sizin için kötü olma sebebi bence ilk serinin verdiği tadı alamamış olmanız olabilir.
Bana göre kötü olmasının nedeni kötü olması. Bir seri hikaye olmaması. Korra'nın hikayesini kendi başına incelesem puan olarak 7-7.5 veririm. ATLA'nın devamı olarak incelesem 5 veririm.

Ilk çağdan modern çağa fazla hızlı geçildi eleştirilerine katılmıyorum bu arada.
Ateş ulusu Çin/Büyük Britanya kırması gibi buharla ateşle çalışan gemiler, ters bile gidebilen tanklar, zeplinler vesaire. Adamlarda teleferik bile var. Onlar 1800 lerin sonunda yaşıyor.
Toprak krallıkları 1500 ler civarı falan
Su kabileleri ve Hava gezginleri antik çağ gibi.

Aang le Zuko başkentte savasmaktan vazgeçip koloniler yerellerle beraber yaşamaya devam etsin deyince mevzu bir anda hızlıca gelişiyor. Madencilik zaten var, buluş yapanlar var, fabrikaları kuruyorlar hayata hızlıca devam ediyorlar ortam 1880 lerden 1920 lere 20 25 yılda geliyor.

Herkes seriye bakarken diğer üç ulusun gelişmişliğine bakıyor. Ateş ulusu orda fark atmış medeniyette ona dikkat edilmiyor

Ilk çağdan modern çağa fazla hızlı geçildi eleştirilerine katılmıyorum bu arada.
Ateş ulusu Çin/Büyük Britanya kırması gibi buharla ateşle çalışan gemiler, ters bile gidebilen tanklar, zeplinler vesaire. Adamlarda teleferik bile var. Onlar 1800 lerin sonunda yaşıyor.
Toprak krallıkları 1500 ler civarı falan
Su kabileleri ve Hava gezginleri antik çağ gibi.

Aang le Zuko başkentte savasmaktan vazgeçip koloniler yerellerle beraber yaşamaya devam etsin deyince mevzu bir anda hızlıca gelişiyor. Madencilik zaten var, buluş yapanlar var, fabrikaları kuruyorlar hayata hızlıca devam ediyorlar ortam 1880 lerden 1920 lere 20 25 yılda geliyor.

Herkes seriye bakarken diğer üç ulusun gelişmişliğine bakıyor. Ateş ulusu orda fark atmış medeniyette ona dikkat edilmiyor
Nasıl toprak krallığı 1500lerde. Adamlarda tren var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık