Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    122
Erwin ve Eren'i kesinlikle aynı kefeye koyamazsınız. Erwin içinde bulunduğu handikaplı durumlardan en az zararla kurtulabilmek için sürekli risk alan bir liderdi. Adam koca kolordu komutanı. Ama bu rütbeyi ona birileri vermiş, birileri tanımış ve Erwin her daim askerlerine açık olmuş bir adam.

Eren'se herkesi bypass geçerek, boşvererek kendince bir karar almış ve bu uğurda gözünü kırpmadan yoldaşlarının boşu boşuna katledilmesine izin vermiş birisi.
Hem de halihazırda kapıda bir savaş varken.

Bu yüzden ne Zeke, ne bir başkası benim için Eren'le birdir.
İkisini aynı kefeye koymadım zaten. Kendisi bile hayalleri uğruna yalanlar söylediğini kabul ederken sizin aksini iddia etmenizi bir kenara bırakacak olursak; Erwin örneğini vermemin nedeni, insanların ölmesine neden olan birini arıyorsanız herkes bu konuma uygun olabilire örnek vermekti. Benim buraya yazdığım kişi Erwin de olur çok zorlarsak ilk titan Ymir de olur, başka biri de olur. Yoksa onun, duvarlardaki insanlığın başına gelen en iyi şeylerden biri olduğu gerçeğini kabul etmemek için kör olmak gerekir.
Ama sizin Eren'i gereksiz bir kıyaslamaya sokmanız bence çok yanlış. Kıyaslanacak en son iki kişi Erwin ve Eren'dir.

Irk intiharı yanlış zaten. Bu konuda hemfikiriz. Ben Eren bunu yapmaz diyorum ve ona göre konuşuyorum. :hıh:
Eren ne yapmaz la? Savaşın ortasında kendi ordusunun askerlerini boş yere katlettirdi.
En güçlü askerin savaşdışı kalmasını sağladı.

Daha ne yapmaz? Yaptı zaten yapacağını. Bir zahmet başka bir şey yapmasın.:hıh:

Dikkatini çekerim, "Abiler ve Kardeşler" sadece tek bir abi kardeş üzerinden gitme.
Heee... Fark ettim onu. Merak ve endişe içindeyim. :üzgünüm:

İkisini aynı kefeye koymadım zaten. Kendisi bile hayalleri uğruna yalanlar söylediğini kabul ederken sizin aksini iddia etmenizi bir kenara bırakacak olursak; Erwin örneğini vermemin nedeni, insanların ölmesine neden olan birini arıyorsanız herkes bu konuma uygun olabilire örnek vermekti. Benim buraya yazdığım kişi Erwin de olur çok zorlarsak ilk titan Ymir de olur, başka biri de olur. Yoksa onun, duvarlardaki insanlığın başına gelen en iyi şeylerden biri olduğu gerçeğini kabul etmemek için kör olmak gerekir.
Ama sizin Eren'i gereksiz bir kıyaslamaya sokmanız bence çok yanlış. Kıyaslanacak en son iki kişi Erwin ve Eren'dir.
Neyin aksini iddia ettim anlamadım yalnız?
Ve ben zaten Eren'i kimseyle kıyaslamıyorum.
Plan Zeke'in planıyken tam da bu sebeple Zeke'e değil, Eren'e kızgınım zaten.

2 kardeşin de kendisini başkası için feda etmesi ayrı bir güzeldi ya. Marcel Reiner için, Porco da Falco için. Colt zaten arada kaynadı gitti adam.
Colt'un "Yeter ki Falco yaşasın sonra kim kimi öldürüyorsa öldürsün" demesinden sonra Zeke'in "Seni anlıyorum ve beni sinir eden de bu" diyip el mahkum çığlığı atması ve sonrasında Porco'nun devinden çıkıp Marcel'in anılarıyla Reiner'a "Ben senden hep daha iyiydim" diyerek kendini Falco'ya feda etmesi. Ahh ahh bu bölüm bende ayrı bir etki bıraktı.

Colt'un "Yeter ki Falco yaşasın sonra kim kimi öldürüyorsa öldürsün" demesinden sonra Zeke'in "Seni anlıyorum ve beni sinir eden de bu" diyip el mahkum çığlığı atması ve sonrasında Porco'nun devinden çıkıp Marcel'in anılarıyla Reiner'a "Ben senden hep daha iyiydim" diyerek kendini Falco'ya feda etmesi. Ahh ahh bu bölüm bende ayrı bir etki bıraktı.
Bölüm sağlam gerçekten. Ben Falco'yu düşünüyorum şu an.
Acaba Eren'i haklı görür mü diye.

Ya çok fazla yazışmayın. Bölümü okuduktan sonra dönüp bakmak istiyorum konuştuğunuz şeylere. 50 sayfa geriden geldirtmeyin beni. :agla:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık