Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Attack on Titan

Manganın sonu hakkında

• Kullanılan toplam oy
    122
Bölümün adı....

"ŞEREFSİİİİİİZZZZZ!!!!!"

Olmalıydı.
Önce Zeke, sonra Gabi...

Tek güzel şey Falco'nun kurtulması oldu.

Ayrıca sağolasın @William cutting

Bu Kruger aslında nedense Erenmiş gibi geliyor bana. Geçen bazı yerlerin üstünden geçiyordum falan titanı babasından çok Krugerın ki gibiydi. Hatta Mikasa ve Armin derken neden Eren'den bahsetmediğini düşündüğümde bu iyice aklıma takıldı. Ki Eren daha titan gücüne sahip olmadan gelecek hakkında anılara sahip gibiydi ilk bölümdeki olaylar sırasında.

Güncelden çok buna odaklandım şu aralar nedense.

İlk sayfada Falco diye mırıldanıyor Zeke.

İkinci sayfada Porco "Abimin hatıralarını gördüm, beni korumak için orduyu kandırıp seni savaşçı yaptırmış." gibi bir cümle kuruyor. Alttaki panelde ise "Son ana kadar benim seviyemin daha yüksek olduğu ortadaydı." diye ekliyor. (Alt panelden emin olamadım, yanlış çevirmiş olabilirim.)

Son sayfada da Zeke gel Eren diyor.
Vaovv... Japoncan n çok iyiymiş.

Yeni sayiyi okudum. Begendim mi yoksa beğenmedim mi pek anlamadim :artiz: Duygusallığı çok iyiydi. Colt ve Falcoya çok üzüldüm. Ada disindaki eldianlardan bir ikisini seviyordum. Porco için de üzüldüm onu atlamiyim:üzgünüm: Nile ve Komutan Pixis sizide unutmadim:(
Ve gelelim beğenmediğim tarafa: Komple Gabi. Gerçekten çok sıkıldım bu kizdan. Her şeyin içine etti embesil. Hayir geçen bölüm azcik sempati duymuştum o da geçti.Bu kızı animede kim seslendirecek çok merak ediyorum. Daha fazla nefret kazanicak gibi, Orihime aurasi aldim:hoo:
En sinir olduğum kısım da Eren ve Zeke yine bir araya gelememesi. Isayama olaylari bu kadar uzatmazdi ne oldu bu manga-ka'ya. Yeşilçam filmine döndü iyice iki aşık birbirine kavusmaya çalıştıkça araya engeller giriyo. Bir el ele tutusamadilar.
Umarım bir sonraki sayı bu konuda hayal kırıklığı yaratmaz.
Aaaa unutmadan ekliyim Reiner senden yine kurtulamadık lütfen kuzenini de al ve SnK dünyasından defol git.

Son düzenleme:
Reiner'in seri sonuna kadar yaşayacağını düşünüyorum. Eren ile birlikte sonlacak gibi onun hikayesi.
O yüzden okurken ölmez diye bekliyordum ve Falco için üzülmüştüm.
Ama kurtardık oğlanı.
Ama keşke abisi de kurtulsa ya. Cartman titanı da o yese offf. Tadından yenmez. :ühü:

Ayrıca Nile'ı boşver. Olan Pixis'e oldu. Adamın hayalleri vardı yahu. :artiz:

@Rhaenys

Reiner'in seri sonuna kadar yaşayacağını düşünüyorum. Eren ile birlikte sonlacak gibi onun hikayesi.
O yüzden okurken ölmez diye bekliyordum ve Falco için üzülmüştüm.
Ama kurtardık oğlanı.
Ama keşke abisi de kurtulsa ya. Cartman titanı da o yese offf. Tadından yenmez. :ühü:

Ayrıca Nile'ı boşver. Olan Pixis'e oldu. Adamın hayalleri vardı yahu. :artiz:

@Rhaenys
Reiner'ı öyle böyle değil hiç sevmiyorum, Berthold ölüceğine bu öleydi keşke. Ama haklısın hikayesi Eren ile paralel ilerliyo. Muhtemelen seri sonuna kadar var. Gerçi kendi gitse kuzeninden kurtulamicaz :artiz: Mikasa'dan ümitliyim bir sonraki sayı bir umut Gabiyi kuşbaşı yapabilir :mincika:
Falco kurtuldu ama fazla masum, iyi kalpli bir çocuktu. Kendine gelince Porco' ve abisine olanlar için kahrolucaktır. Zeke'yi sevmemek için bir neden daha :at:
Nile'a da yazık ya çocukları var. Falco'yla yaptığı muhabbet çok iyiydi.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık