Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Reiper ile Millenium Wizard'ın yeri nereye çıktı acep?? Ankaraya yolu düşen olursa görüşelim.
Hahah tam üzerine söyledin bu lafı. :D

MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / ANKARA MAMAK / ANKARA

ADANA İNŞAAT EMLAK BÖLGE BŞK.LIĞI / ADANA SEYHAN / ADANA

çıktı acemilik iyi bir yer okuduğum kadarıyla ama bilgisi olanların yorumunu bekliyorum buralar hakkında.

Hahah tam üzerine söyledin bu lafı. :D

MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / ANKARA MAMAK / ANKARA

ADANA İNŞAAT EMLAK BÖLGE BŞK.LIĞI / ADANA SEYHAN / ADANA

çıktı acemilik iyi bir yer okuduğum kadarıyla ama bilgisi olanların yorumunu bekliyorum buralar hakkında.
Hayırlı olsun, bizim memelekete geliyorsun.

Adana çok sıcaktır şimdiden söylüyeyim ona göre eşyanı getir yaz için. :D

Hayırlı olsun, bizim memelekete geliyorsun.

Adana çok sıcaktır şimdiden söylüyeyim ona göre eşyanı getir yaz için. :D
Eyvallah tahmin ediyorum zaten tam Haziran ayı.Neler getirmemi tavsiye edersin esmer tenliyim ama güneş kremi falan gerekli olur mu ? :D

İlki hakkında biraz bilgi edindim ama usta birliği hakkında bilgi yok nette.İnşaat emlak başkanlığında ne yapacağız o da önemli.Büro gibi bir mekan mı yoksa geniş bir yer mi merak ediyorum açıkçası.

@MW Sen büyük ihtimal telsizci olarak gidersin Adana'ya. Muhabere Eri olarak yapacaksın acemiliği. Telsiz, hatcı, gibi muhabereyle yani haberleşme ile ilgili birşeyler olursun.

@MW Sen büyük ihtimal telsizci olarak gidersin Adana'ya. Muhabere Eri olarak yapacaksın acemiliği. Telsiz, hatcı, gibi muhabereyle yani haberleşme ile ilgili birşeyler olursun.
İnşaat,harita falan belli bölümleri okuyanları buraya vermişler meslekle alakalı mı diye de düşündüm ama dediğin gibi olur herhalde.Acemilik yerinde ünlüler askerlik yapmış Cem Yılmaz falan ama burası hakkında hiç bilgi yok.

Eğitim Birliği:TOP. VE FÜZE OKL.ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA

Statü:YEDEK SUBAY

Kuvvet: JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI

Sınıf: TOPÇU

Uzun dönem çıkmasın diye transkript bile vermedim askeri şubeye ama uzun dönem çıktı ya la. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık