Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Acemi birliğindeki ilk çarşımda bizimkiler dresrosa kıyılarına yanaşmıştı. Askerlki biteli 3 ay oldu hala dresrosadayız

Geçen hafta yeni poşetlerimiz geldi, darısı B gruplarının başına olsun, sonra da biz gidelim artık, herkese de hayırlı tezkereler :D

Bu sevk öncesi hazırlık işlemleri de ne oluyor?Gidip tekrar mı işlem yaptıracağız pff.Sıra beklemesek bari.30 mart sonmuş galiba.

Not:Şubatta Mayıs celbi için başvurmuştum.

Acemi birliğini bitirdik ama Kütahyada donduk, bölüğün yarısından fazlası grip salgınından perişan ben dahil, grip olmayanlar ya yemekhanede yan gelip yatanlar ya da sabahtan akşama kadar içerde oturan yazıcı tayfası, usta birliği Amasya da böyle soğuk çıkmasın bari...

Roronoa Zoro

Acemi birliğini bitirdik ama Kütahyada donduk, bölüğün yarısından fazlası grip salgınından perişan ben dahil, grip olmayanlar ya yemekhanede yan gelip yatanlar ya da sabahtan akşama kadar içerde oturan yazıcı tayfası, usta birliği Amasya da böyle soğuk çıkmasın bari...
Amasya iyiymiş duyduğuma göre. Bir kaç arkadaş orada yaptı, rahat bir askerlik yapmışlar. Kısa dönem olarak mı gittin dostum?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık