Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Garp fanlarının pek sesi çıkmaz, anti fanı fazladır onun ve hiç susmuyorlar. Garp bu konunun aksine eklenir anca. Anti fanlar yüzünden sempati duyulan karakterler. :(
Ne diye sesleri çıkacak Garp fanlarının :artiz:

Ulan ne güzel Sengoku'nun altınada tepiniyordu Akainu Luffy'i öldürmeye çalışırken heyt Be KRALLLL :hhh::hhh:

Garp fanlarının pek sesi çıkmaz, anti fanı fazladır onun ve hiç susmuyorlar. Garp bu konunun aksine eklenir anca. Anti fanlar yüzünden sempati duyulan karakterler. :(
Garptan soğumak için fanlara gerek yok mangayı baştan sona okumaya da.Sırf Marineford savaşını sıfır bilgisi olan birine okutmak bile yeterli.Yazıklar olsun diyecektir çoğunluk olarak.

Hoş geçen 4-5 tanesi üstüme çullandı da ondan şeyettim. Neyse düşünceniz bu yöndeyse bana saygı duymak düşer :)
Bak bir tane daha geldi. Ortada sebep bile yok, muhabbet fanlar ama yine de karaktere saydırıyorlar. Endemik bir anti fan türü. :(

Garptan soğumak için fanlara gerek yok mangayı baştan sona okumaya da.Sırf Marineford savaşını sıfır bilgisi olan birine okutmak bile yeterli.Yazıklar olsun diyecektir çoğunluk olarak.

Gördün mü bak, hemen damlıyorlar. Alta bak. :)
Komutanım Kara Kral'ı ne yapacağız !!
''Rayleigh ile ben ilgileneceğim'' dedi Kral ardından gidip püskevit yedi :hhh:

İyi gömüyon ha :D Bu forumda en iyi Garp gömen sensin:respect:
Gömülecek bi yanı olsa gömücez adamı, sen Kalk Roger'e bile şansıyla kral oldu de. Ardından bütün kredini Roger'in yakalanmasının, üzerine kalmasına borçlu ol :bilmem:
Denizciler ne kadar ADİLSE, Garp'ta o kadar KAHRAMANDIR...

Komutanım Kara Kral'ı ne yapacağız !!
''Rayleigh ile ben ilgileneceğim'' dedi Kral ardından gidip püskevit yedi :hhh:

Gömülecek bi yanı olsa gömücez adamı, sen Kalk Roger'e bile şansıyla kral oldu de. Ardından bütün kredini Roger'in yakalanmasının, üzerine kalmasına borçlu ol :bilmem:
Denizciler ne kadar ADİLSE, Garp'ta o kadar KAHRAMANDIR...
Zaten Aokiji de onun yanında kala kala ona benzemiş :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık