Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
doflamingodan soğumam çok iyi çizilmiş bir baş kötü bana göre. Crocodan soğusam ne soğumasam ne? Net Sanji ve luffy'dir.

:/

Tekrar söylüyorum keko bu hayatta daha doğru seçimler yapıyor.
Shiryu'nun nesi var? Gayet güçlü çıkacak karşımıza. Onun dışında Ben Beckman, Zoro, Mihawk bu karakterleri seviyorum. Yanlış kararlar mı bunlar şimdi. Keko ile kıyaslanıyorum birde ikide bir nedensizce. Ne kararlar almış hayatında bilmediğimden soramıyorum da belki üzücü bir şeyler vardır diye arkasında.

Tamam da yanında Queen ve adamları var zaten. Yüzde yüz iyileşemedi 1 hafta da %10'unda mı bu adam? Yapma etme. :S

Croc'un meyvesinin olayı hızlı iyileşme vb. değil bu bir.
Böyle bir şey başına geldi mi Amiral'in elinden adamları kurtardı sonra çekti gitti savaştan bu iki.
Böyle bir şey başına gelirse bunu o zaman konuşuruz ki gördük ki gelmedi bu üç.
King'in nasıl bu hale düştüğünü görmedik daha. Yüksek ihtimalle sinsi bir saldırı sonucu oldu, bu da onu rezil etmez kim olsa aynı duruma düşerdi. %10'un da mı bilemem ama %100'ünde olmadığı kesin. En azından bir yarı yarıya daha azdır.

Croc'un başına tam olarak benzer bir olay gelmedi. Ama gelseydi burada Croc savunacağına adım gibi eminim.

Hahahah ne bekliyordun karakterler ''Sengokuya had bildirdi'' ya da ''Akainu'yu karpuz gibi böldü'' mü diyeceklerdi? Bir de senin çıkarımın diyorsun. :S
Adam bildiğin idam platformuna gelip Ace'i kurtardı, üstüne Sengokuya ağzına ne geliyorsa söyledi. Akainu'ya da benzer şekilde 2 kişiyi öldürecekken karpuz gibi bölüp elinden adamları aldı. Sen bunu farklı yorumlayabilirsin, ben bu şekilde yorumluyorum ve yorumumda yanlış bir şey de yok. ;)
Olanı abartarak yorumluyorsun işte bunu diyorum. Crocodile'ı ciddiye alan mı var sanıyorsun. Sengoku veya Akainu kafasına koysa Croco'yu alamayacaklarını düşünüyorsun herhalde. Üç beş saniyelik sahnelerden güç yorumlaması yapıyorsun. O şekilde bakarsan Crocodile Akainu, Mihawk, Doflamingo, Sengoku tüm bu isimlerden daha güçlü olmalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık