Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Onunki tutku değil başka bir şey. Crocodile Sengoku'ya had bildirmiş, Akainu'yu karpuz gibi yarmış falan diyor. Hayal aleminde yaşıyor kendisi. :D
Yapmamış mı dediklerimi? Ace'in idamına engel olup Sengoku'ya neler söylediğini kör gözlerinde okuyamamışsın hadi, Akainu'yu karpuz gibi böldüğünü de mi görmedin?
Görmeyerek asıl hayal aleminde olan kim acaba? :S

Bay bay canım, King iyileşemedi diye ağlamaya devam et zoan meyvelerin en önemli özelliklerinden birini unutup. :D
Ben iyileşmedi demiyorum %100 iyileşmemiştir diyorum çünkü öyle hafif bir yara almadı. Aynısı Croc'un başına gelse sen bunu demeyeceksin sanki ya. Senin gibi Crocodile King seviyesi diye hayal kurmuyorum en azından. Bunu savunan bir başka kişiyi daha görsem ciddiye alabilirdim de sadece sen savunduktan sonra bir anlamı yok.

Yapmamış mı dediklerimi? Ace'in idamına engel olup Sengoku'ya neler söylediğini kör gözlerinde okuyamamışsın hadi, Akainu'yu karpuz gibi böldüğünü de mi görmedin?
Görmeyerek asıl hayal aleminde olan kim acaba? :S
Sende King'in sargılar içinde olduğunu, ateşinin aktive olmadığını, kılıcının olmadığını, kanadının tekinin kesik olduğunu da mı görmedin kardeşim? Senin dediklerini yapmadı diyen yok senin hayalinde ki gibi yapamadı ama. Sengoku bana had bildirdi diye düşünmedi, Akainu beni karpuz gibi yardı diye sızlanmadı. Bunlar senin çıkarımların.

Ben iyileşmedi demiyorum %100 iyileşmemiştir diyorum çünkü öyle hafif bir yara almadı. Aynısı Croc'un başına gelse sen bunu demeyeceksin sanki ya. Senin gibi Crocodile King seviyesi diye hayal kurmuyorum en azından. Bunu savunan bir başka kişiyi daha görsem ciddiye alabilirdim de sadece sen savunduktan sonra bir anlamı yok.
Tamam da yanında Queen ve adamları var zaten. Yüzde yüz iyileşemedi 1 hafta da %10'unda mı bu adam? Yapma etme. :S

Croc'un meyvesinin olayı hızlı iyileşme vb. değil bu bir.
Böyle bir şey başına geldi mi Amiral'in elinden adamları kurtardı sonra çekti gitti savaştan bu iki.
Böyle bir şey başına gelirse bunu o zaman konuşuruz ki gördük ki gelmedi bu üç.

Sende King'in sargılar içinde olduğunu, ateşinin aktive olmadığını, kılıcının olmadığını, kanadının tekinin kesik olduğunu da mı görmedin kardeşim? Senin dediklerini yapmadı diyen yok senin hayalinde ki gibi yapamadı ama. Sengoku bana had bildirdi diye düşünmedi, Akainu beni karpuz gibi yardı diye sızlanmadı. Bunlar senin çıkarımların.
Hahahah ne bekliyordun karakterler ''Sengokuya had bildirdi'' ya da ''Akainu'yu karpuz gibi böldü'' mü diyeceklerdi? Bir de senin çıkarımın diyorsun. :S
Adam bildiğin idam platformuna gelip Ace'i kurtardı, üstüne Sengokuya ağzına ne geliyorsa söyledi. Akainu'ya da benzer şekilde 2 kişiyi öldürecekken karpuz gibi bölüp elinden adamları aldı. Sen bunu farklı yorumlayabilirsin, ben bu şekilde yorumluyorum ve yorumumda yanlış bir şey de yok. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık