Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Ya Allah aşkına gelip burada King ve Crocodile kıyaslıyorsun ve seni ciddiye almamı bekliyorsun. Ne denebilir ki sana, dünya üzerinde kime sorsan senin dediğin şeyi demez gelmiş zavallı diye laf anlatmaya çalışıyorsun. Sana su fobili karakterinle başarılar.
Bay bay canım, King iyileşemedi diye ağlamaya devam et zoan meyvelerin en önemli özelliklerinden birini unutup. :D

Yahu hatersin işte, karakteri sevmiyorsun bahane arıyorsun. İlla bana işsizlik edip baktıracaksın o yıllara... :S
Yalnız cidden hocam 1 vs 10 yapıyorsun tebrik ediyorum bu konuda. Zor birşey. Zaten dof lobisi gibi büyük bir oluşumla mücadele ederken şimdide
Kingi karşıya alarak ama Zoroculari karşına aldın işin çok zor kolay gelsin.
Eğer denizci olmak istersen kor amirallik teklif edebiliriz.

Yalnız cidden hocam 1 vs 10 yapıyorsun tebrik ediyorum bu konuda. Zor birşey. Zaten dof lobisi gibi büyük bir oluşumla mücadele ederken şimdide
Kingi karşıya alarak ama Zoroculari karşına aldın işin çok zor kolay gelsin.
Kılıççı tayfa çoğu Mihawk tartışmasında karşımda zaten, daha ne alacam karşıma? :S

Croco'yu döver o yüzden dedim.

Savun tabi hobi olarak yine savun. Hani ateş vardır tencereyi ısıtır, ateş vardır tencereyi eritir. Sen sevginle tencereyi eritmek üzeresin :flaugh: Az ateşi kıs yakıt pahalı bu aralar.
Zaten karakteri pek seven yoktu ki bir şey değişmez benim için. İsterse herkes hater olsun benim sevgimden bir şey eksiltmez bu. Soğumaya yer arayan her türlü soğur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık