Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
+1. Oraya birde hakiki kılıç ustası olmasına rağmen ciddi ciddi Mihawk'tan daha güçlü görülmesini de yazmanızı rica edeceğim.

^^
Çok güldüm yazdığına :)) ben olan şeyleri söyledim animede bi tarafımdan sallamadım amirele ayar verdi kaido yol verdi diye izlediğimiz o fanlık dediğin sanjinin - dofu dövmesi gibi laflar kullanmaktır canım senin yorumlarını inceledim genel olarak öyle milletle uğraşan laf olsun diye yorum yapan birisin bence :respect: Diğer konu shanks için hükümet köpeği olduğunu nereden biliyorsun oda mısın ? Oda herkesi ters köşe yapabilecek biri evet ama shanks oraya illa ki önemli bir konu için gitmiştir aralarında bağ olduğunu düşünmüyorum shanksı orada indirebilirler evet ama o zaman younkolardan biri gidince sistem çöker benim düşüncelerim bu. Fanlık abartılı şekilde karakteri övmek yapmadığı yada yapamacağı şeyleri yapmaktır animeden örnek ve gerçekleşmiş şeylerden örnek veriliyorsa o fanlık değildir..
Yazık. Tartışmayı bu kadar erken kişiselleştireceğini düşünmüyordum ama bi şenks fanından da bu beklenirdi. Adamın kendi vasfı bile yok, zamanında Roger'ın gemisinde olmanın ve Dünyanın En İyi Kılıç Ustası iki kılıç tokuşturmak -ki Mihawk yıllar sonra şenksi iplemiyor bile ama şenks efendi- ekmeğini yiyip duruyor. Bu arada anime izlemeye devam :)

Peki Mihawk, Shanks'tan güçlü veya Shanks ayarında gözüktü mü?:hhh: En son Mf'de ay ben dayanamıyacağım, ben kaçtım diyordu :D
Attığım resimdeki balonlar sıradan balonlar değiller. Her biri çizgili balon :D Şimdi bu çizgili balonlar ne yaptılar da deiku Mihawk'tan daha güçlü oldular. Benim demem belli deiku > Kılıç ustası çizgili balon :D

Attığım resimdeki balonlar sıradan balonlar değiller. Her biri çizgili balon :D Şimdi bu çizgili balonlar ne yaptılar da deiku Mihawk'tan daha güçlü oldular. Benim demem belli deiku > Kılıç ustası çizgili balon :D
Klavyenin aklı mı var, sen neye basarsan onu yazıyor.

Şöyle yazarsan kabul ederim: ''Hükümet köpeği'' deiku Mihawk > Yonko Shanks :D Adamın arkasında koskoca hükümet var, bu saatten sonra istediğini yapar. :)

Erdem yoksunu, binlerce kişinin fedakarlığını hiçe sayandır. Bi de onun için kendini mi yorsun? Peh!
Ya bu Sabo denen elaman bitik haldeki Luffy'i o an binbir tehlike dolu Dressrosa'da Gatz'a emanet ediyor ahahhah İnsan kardeş kaybetmeye bu kadar mı hevesli olur arkadaş. Doflamingo o an yakalasa hepsini şiş kebap yapacaktı. Adam olan gücü olan gidip Doflamingo'yu indirirdi, küçük kardrşinin inantçı tavrına taviz vermezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık