Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Klavyenin aklı mı var, sen neye basarsan onu yazıyor.

Şöyle yazarsan kabul ederim: ''Hükümet köpeği'' deiku Mihawk > Yonko Shanks :D Adamın arkasında koskoca hükümet var, bu saatten sonra istediğini yapar. :)
Bu bahsi daha öncede gördüm. Hükümet Mihawk'ı deiku yaptı demeye getiriyorsun sanırım. Ancak bu konuda en küçük bir ışık göremiyorum. Mihawk deiku olduktan sonra çibi olmuştur düşüncesi normal olan takdir edersin ki. Öte türlüsü öküz altında buzağı aramaktır.

Ayrıca ben de şöyle diyebilirim 'Hükümet köpeği'' deiku Mihawk > "Hükümet köpeği" Yonko Shanks :D

Üye silindi 1004

Ya bu Sabo denen elaman bitik haldeki Luffy'i o an binbir tehlike dolu Dressrosa'da Gatz'a emanet ediyor ahahhah İnsan kardeş kaybetmeye bu kadar mı hevesli olur arkadaş. Doflamingo o an yakalasa hepsini şiş kebap yapacaktı. Adam olan gücü olan gidip Doflamingo'yu indirirdi, küçük kardrşinin inantçı tavrına taviz vermezdi.
Ace muhteşem bir abi kardeşine teşekkür etmek yerine kendi ortasına koca bir boşluk açıyor.

Sen nereden anlayacan kin duygusunu tereyağı :hıh:
Bana ''kin'' üzerinden karakter savunuyor ya! Atöcü redteror. :(
Ya bu Sabo denen elaman bitik haldeki Luffy'i o an binbir tehlike dolu Dressrosa'da Gatz'a emanet ediyor ahahhah İnsan kardeş kaybetmeye bu kadar mı hevesli olur arkadaş. Doflamingo o an yakalasa hepsini şiş kebap yapacaktı. Adam olan gücü olan gidip Doflamingo'yu indirirdi, küçük kardrşinin inantçı tavrına taviz vermezdi.
Çok zayıf oldu la bu argüman. Adamlar mevzuyu bizzat konuşmasa belki az da olsa ciddiye alabilirdim. :oops:

Üye silindi 1004

Mihawk Yonkou, Vista amiral daha daha nasılsınız? Garanti sizin dedeleriniz de Judge'ın seviyesi anketinde KK (WB,Garp, Roger) seviyesi seçeneğine oy vermiştir.

Ace muhteşem bir abi kardeşine teşekkür etmek yerine kendi ortasına koca bir boşluk açıyor.
Ace Luffy'den potansiyelli olduğu için kendini feda ediyor. İçinden, babalık burda kesin ölür, ee ben de onca potansiyelime rağmen babalığı korsan kral yapmak istiyorum. O ölünce amaçsız bedevi olmak yerine öleyim bari yea diyor. Bu hediyeyi Luffy'nin iyi kullanması lazım.
Bana ''kin'' üzerinden karakter savunuyor ya! Atöcü redteror. :(

Çok zayıf oldu la bu argüman. Adamlar mevzuyu bizzat konuşmasa belki az da olsa ciddiye alabilirdim. :oops:
Olanı yazdık ama fan gözlüklerini çıkarmayınca okuduğunu da anlamaz olmuşsun. Yada unutkanlık başlamış da olabilir, travma yaygın bu aralar.

Bu bahsi daha öncede gördüm. Hükümet Mihawk'ı deiku yaptı demeye getiriyorsun sanırım. Ancak bu konuda en küçük bir ışık göremiyorum. Mihawk deiku olduktan sonra çibi olmuştur düşüncesi normal olan takdir edersin ki. Öte türlüsü öküz altında buzağı aramaktır.

Ayrıca ben de şöyle diyebilirim 'Hükümet köpeği'' deiku Mihawk > "Hükümet köpeği" Yonko Shanks :D
Onu ima ettiğim yok. Kendisi olmuştur, orasına karışmama. Fakkat Deiku adam hükümet köpeği oluyorsa yemişim onun deikuluğunu yemişim onun yonkoluğunu.

Birisi manga tarafından onaylı, birisi manga üstü Shanks haterları tarafından onaylı. Takdir edersin ki biz mangaya bağlıyız.

Sizin eleman ''hükümet köpeği'' olduğu için siz hükümetteki elemanların hepsi aynı zannediyorsunuzdur. Olayı açıklayayım size: Filo amirali Mihawk'ı çağırır. Mihawk tıpış tıpış amiralin karşısına çıkar. Toplantı yapılır. Toplantıdan sonra filo amirali tıpış tıpış Gorosei'nin karşısına çıkıp rapor sunar. Hah Shanks'ın konuştuğu elemanlar onlar işte. Mihawk'ın iplerini elinde tutan adamın iplerini elinde tutan adamlar. :D

Üye silindi 1004

Ace Luffy'den potansiyelli olduğu için kendini feda ediyor. İçinden, babalık burda kesin ölür, ee ben de onca potansiyelime rağmen babalığı korsan kral yapmak istiyorum. O ölünce amaçsız bedevi olmak yerine öleyim bari yea diyor. Bu hediyeyi Luffy'nin iyi kullanması lazım.
Bipolar Ace'in Luffy'den fazla potansiyeli varmış güldürme bi. Özgürce denizleri dolaşmak istemiyor, değil her şeyin bir .... sesini duyamıyor. Kas gücü, haki olarak evet belki Luffy'den fazla potansiyeli olabilir Ace'in. Fakat Korsanlar Kralı olma potansiyeline sahip değil.

Bipolar Ace'in Luffy'den fazla potansiyeli varmış güldürme bi. Özgürce denizleri dolaşmak istemiyor, değil her şeyin bir .... sesini duyamıyor. Kas gücü, haki olarak evet belki Luffy'den fazla potansiyeli olabilir Ace'in. Fakat Korsanlar Kralı olma potansiyeline sahip değil.
Özgürce dolaşamama nedeni babası Roger denen gavat. Adam korsanlar çağını başlatıp herkesi tetikliyor, savaş çığırtkanı, kaos getiren pezevenk ya. Ayrıca herşeyin sesini duyabilirdi fakat babssına olan nefretinden bu gücü reddetti...

Luffy gibi şans kazanına düşmediği için özür dilerim ya. Hani her gittiği mekanda plot gereği herkesle müttefik olan, dişi kırılmadan, kırılsa bile süt içince çıkan anzer balı Luffy gibi olamsdığı için cidden pardon yani...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık