Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565

Bro sen seriyi heralde one piece diye izlemiyorsın piece one diye izliyon :))
Bu forumda shanks hakkında öyle abartılı yorumlar yapılmadı ayrıca shanks hükümet ile konuştu diye hain ilan edildi ki kimse daha ne olduğunu bile bilmiyor her şey olabilir.
Diğer konu seri başından beri asilliğini koruyan bir korsandır shanks hani demişsin ya tek kollu adamı öve öveeee bitiremediğiniz dediğin adam marineford savaşına giderken kaidoyu nasıl durdurduysa artık sonra koskoca amiral başı akainu nin karşısına geçip onu durdurup onun terlemesine sebep oluyor shanks görmesi yetiyor hani seriyi izlediysen bunları görmen lazım..
Shanks hayranı olarak benim gördüklerim yorumladığım bunlar , eğer ki bir fan gidip shanks için korsanlar kralı olacak böyle yapacak edecek derse o fanlıktır.
Alıntıladığını yeni görüyorum ama sen Shanks fanlığından önünü göremiyorsun belli ki. Shanks hakkında abartılı yorum yapılmadı deyip Kaidou'ya el ense çekip eve yolladı koskoca Marineford'da girip Amirale ayar verdi diyen ben değilim. Shanks uzlaşmacı bir adam, çektiği restlerin ardında hep çıkar ilişkisi var yani blöf yapıyor hep. Mesela Kaidou'yu nasıl durdurduğu belli, poneglyph verip caydırmıştır. Sonuçta Kaidou'nun amacı one piecei bulup savaşlarla dünyayı kaosa sürüklemek. Denizci mekanında Amirale ayar verdi yeeea, ya bırak. Adam Hükümet ile temas halinde, belli ki kendisi bir hükümet köpeği ve hükümetle iletişim halindeki Sengoku Shanks'ı görünce yukardan gelen emirleri uyguluyor. Nasıl ki bir Amiral Shichibukai'nin tutumlarına hükümete bağlı oldukları için karışamıyorsa yavşanksa da karışamıyorlar. Abartılmış balon deyince akla şenks geliyor...

Alıntıladığını yeni görüyorum ama sen Shanks fanlığından önünü göremiyorsun belli ki. Shanks hakkında abartılı yorum yapılmadı deyip Kaidou'ya el ense çekip eve yolladı koskoca Marineford'da girip Amirale ayar verdi diyen ben değilim. Shanks uzlaşmacı bir adam, çektiği restlerin ardında hep çıkar ilişkisi var yani blöf yapıyor hep. Mesela Kaidou'yu nasıl durdurduğu belli, poneglyph verip caydırmıştır. Sonuçta Kaidou'nun amacı one piecei bulup savaşlarla dünyayı kaosa sürüklemek. Denizci mekanında Amirale ayar verdi yeeea, ya bırak. Adam Hükümet ile temas halinde, belli ki kendisi bir hükümet köpeği ve hükümetle iletişim halindeki Sengoku Shanks'ı görünce yukardan gelen emirleri uyguluyor. Nasıl ki bir Amiral Shichibukai'nin tutumlarına hükümete bağlı oldukları için karışamıyorsa yavşanksa da karışamıyorlar. Abartılmış balon deyince akla şenks geliyor...
+1. Oraya birde hakiki kılıç ustası olmasına rağmen ciddi ciddi Mihawk'tan daha güçlü görülmesini de yazmanızı rica edeceğim.

Çok güldüm yazdığına :)) ben olan şeyleri söyledim animede bi tarafımdan sallamadım amirele ayar verdi kaido yol verdi diye izlediğimiz o fanlık dediğin sanjinin - dofu dövmesi gibi laflar kullanmaktır canım senin yorumlarını inceledim genel olarak öyle milletle uğraşan laf olsun diye yorum yapan birisin bence :respect: Diğer konu shanks için hükümet köpeği olduğunu nereden biliyorsun oda mısın ? Oda herkesi ters köşe yapabilecek biri evet ama shanks oraya illa ki önemli bir konu için gitmiştir aralarında bağ olduğunu düşünmüyorum shanksı orada indirebilirler evet ama o zaman younkolardan biri gidince sistem çöker benim düşüncelerim bu. Fanlık abartılı şekilde karakteri övmek yapmadığı yada yapamacağı şeyleri yapmaktır animeden örnek ve gerçekleşmiş şeylerden örnek veriliyorsa o fanlık değildir..

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık