Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aşırı Fanlar Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

Aşırı Fanlık Yüzünden Soğuduğunuz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    565
Anketteki boş seçeneklerin yerine başka karakterleri eklesek daha iyi olmaz mı? Mesela Katakuri eklenmeli. Pis Katakuri fanları Doflamingo'yu küçük görüyor ve 2 tane Doflamingo'yu aynı anda alır deniliyordu. Bu aşırı fanlık değil de nedir?

İkinci olarak Şedö denen azılı Shanks fanları. Tek kollu herifi öve öve bitiremediler, utanmasalar uykusunda amiral alır diyecekler var ya. Neyse ki en son hükümet köpeği çıktı şrfsz.

Üçüncü Garp. Bu da fanları tarafından abartılmış bir karakter. Olayı sadece Roger kovalamak, zamanında uydurulmuş vay efendim Roger'ı ölümün kıyısına getirmiş, WB ile aynı güçteymiş, meyvesiz şöyle güçlü böyle güçlü falan.

Dördüncü olarak tek bir karakter değil genel olarak bir ünvan sevicilik var. Adam amiral abi diye yere göğe sığdıramayanlar sayesinde insanlar amirallerden soğudu. Vay efendim adam Yonkouymuş da aynı anda iki amiralle kapışırmış, uykusunda yürüyerek marineford yıkarmış vs geçiniz. Adam dünyanın en iyi kılıç ustası abiiiii!
-BM kılıç kullanır, Mihawk alır.
-WB bisento kullanır Mihawk alır.
-Kizaru ışın kılıcı kullanır Mihawk alır.

kısaca ünvana tapıp adam dünyanın rn güçlü yaratığı ağbee kim yenebilir ya saçmalamaaağe

İrite edici.
Bro sen seriyi heralde one piece diye izlemiyorsın piece one diye izliyon :))
Bu forumda shanks hakkında öyle abartılı yorumlar yapılmadı ayrıca shanks hükümet ile konuştu diye hain ilan edildi ki kimse daha ne olduğunu bile bilmiyor her şey olabilir.
Diğer konu seri başından beri asilliğini koruyan bir korsandır shanks hani demişsin ya tek kollu adamı öve öveeee bitiremediğiniz dediğin adam marineford savaşına giderken kaidoyu nasıl durdurduysa artık sonra koskoca amiral başı akainu nin karşısına geçip onu durdurup onun terlemesine sebep oluyor shanks görmesi yetiyor hani seriyi izlediysen bunları görmen lazım..
Shanks hayranı olarak benim gördüklerim yorumladığım bunlar , eğer ki bir fan gidip shanks için korsanlar kralı olacak böyle yapacak edecek derse o fanlıktır.

Buraya uzun zaman önce yazmıştım Zoro severler piyasa da yok diye onlar çıkıca her şey degişicek. Genel tartışma da 2 haftadır şov yapıyolar.

Üye silindi 1004

Şov mu :(
Onların gerçek zoro fanı olduğunu bile düşünmüyorum şahsen. Bildiğin zoro’yu milletten soğutma kampanyası başlattılar.
Zoro ne kerametli karaktermiş ya. Zoro fanları, hardcore Zoro fanları hatta üstüne gerçek Zoro fanları ve gerçek olmayan Zoro fanları. İdeoloji gibi adamsın Zoro fanların kollara ayrılıyor artık.

Şov mu :(
Onların gerçek zoro fanı olduğunu bile düşünmüyorum şahsen. Bildiğin zoro’yu milletten soğutma kampanyası başlattılar.
Şov işte hep haklılar saçma argümanlardan yola çıkarak acayip şeyler ortaya çıkarabiliyolar. Bide şöyle bişey var Luffy sevmeyenler (Kendi fan'ı olduğu karakteri Luffy dövdüğü için bunu hazmedemeyenler diyelim) Zoro fanlığına başlıyolar sırf Luffy'ye laf atılması için ben bunlara ÇAKMA fan diyorum. Asıl en tehlikeli olanlar bunlar.

Zoro da sıkıntı yok ben çok severim Zoro'nun fanları çok kale almıçaksın özellikle ÇAKMA olanları yoksa karakterden soğursun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık