Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Arcane

Fena başlamadı. Bir amiralci olarak aklımda tek bir karakteri bekliyorum. Oda Garen reyiz ?
Adalet dagitsin az

Beklediğimden daha iyi olmuş. Noxus tüm evrene korkuyu salmış, Darius'u görmeyi çok istiyorum, tam Yonkou havası var adamda.

Darius'un hikayeyi sıvayacaklar gibi duruyordu en son. Aslında Darius iyi Garen kötü gibi bir yola doğru gidiyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Riot işini sağlam yapar, bu vesile ile oyuncu kitleleri baya artacaktır. Benim bir çok arkadaşım hiç Lol oynamamış olmasına rağmen diziyi beğendi.

Riot işini sağlam yapar, bu vesile ile oyuncu kitleleri baya artacaktır. Benim bir çok arkadaşım hiç Lol oynamamış olmasına rağmen diziyi beğendi.
riot her şeyi yapar bir tek oyun yapamaz. her oyununda 150şer bug var. şampiyonların her birinin hikayeleri güzel, yapacağı her dizi en azından oyuncu tayfası tarafından beğenilir.

Bitti 9 bölüm bir ara tekrar izlerim baştan sona. İzlemeyenler okumasın gerçi fazla spoiler vermeyi düşünmüyorum.

En olmuş karakterler.
Viktor
Ekko
Mel
Jayce
Silco
Heim
Ortada olan karakterler
Ortanın üstü Jinx
Vi
Singed (Gerçi olayını daha tam çözemedim)
Olmamış karakter
Caitlyn

Her ne kadar Caitlyn oyunda en sevdiğim şampiyon olsa da dizide çok güçsüz, sıradan bir kişiliğe sahip. Kızın git geli bile olmadı bir arada derede kaldığını dahi görmedim.

Aslında böyle yapımlarda olması gereken pek çok yan karakterin olması çünkü ana karakterlerin belli bir seviye dokunulmazlığı olduğundan yapım kendini bir anlamda sınırlamış oluyor. Serinin en fazla 3. ve 7. bölümlerini sevdim. Vander, Mylo, Clogger gibi karakterler daha fazla olsaydı hepsi ölmek zorunda değil tabi işin tadı biraz daha fazla olurdu.

Vander bu arada en olmuş karakterlerin başına Viktor ile beraber yazılabilir.

Edit: Dizi belli bir standartı korudu ilk üç bölüme 9 geri kalan 6 bölüme 8 verilebilir.

Son düzenleme:
Muhteşem bir seri daha ne yazık ki bitti. 2. sezon gelirse buradan devam etmez başka bir ülkeden ve karakterler ile devam eder diye düşünüyorum. Umarım öyle olur riot bununda üstesinden geldi görsel şölen yaşattı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık