Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Arcane

Viktor'un hikayesi çok iyiydi. Caitlyn'in hikayesini işleyecekler mi acaba, sanmam 3 bölüme sığmaz.
Viktor'un başka yola sapacağını biliyordum ama böyle olacağını düşünmemiştim. Herif haklı bence. Cait ve Vi ilişkisi işlenir gibi. Öpüşme sahnesi yolda. Jayce satışı koydu zaten.

Daha öncesinde hiç lol oynamadım evrene oldukça yabancıydım ama gerçekten seriyi çok beğendim. Tabi bunda animasyon kalitesi ve müzikler oldukça etkili olmuştur.

Bu arada imkanınız varsa HDR destekli bir ortamda izlemenizi özellikle tavsiye ederim, o renk cümbüşlü sahneler çok muazzam oluyor.

Diğer üç bölümü de izledim ve öncelikle yine çok beğendim ama bu üçlüde beni bayan bir nokta oldu.
Bu üçlemede şu belli oldu ki her şeyi son üçlemenin son kısmına saklayacaklar ve böylelikle ikinci sezonu puşlayacaklar. Çünkü ha gerçekleşecek ha olacak derken hiçbir şey tam noktaya varmıyor. Her şey bir anda yaşanacak ve her karakter birden dip noktaya ulaşacak ama bunu son bölüme sakladıkları maalesef çok belli oluyor.

Bu üçlemenin net favorileri Viktor ve Vi.
Vi gülüm nasıl yumruk atıyorsun öyle, böyle yumruk atmaya devam edersen bu gidişle beni kendine aşık edeceksin. Cait de fena iş çıkarmadı. Son olarak mainim Ekko’yu göstermedikleri için diziyi kınayıp merakla son üç bölümü bekliyorum.
#Vİ ❤

Viktor'a üzüldüm ya. Önceden de severdim kendisini ideolojisi hoşuma gidiyor şimdi daha da sevdim.

3 bölüm giriş, 3 bölüm gelişme, 3 bölüm sonuç olacak şekilde planlamışlar gibi seriyi(Erken, orta, geç oyun.). Bu hafta çıkan bölümler sonuç odaklı olmaktan çok hikayeyi genişletmek üzerine gibiydi.

Heim. geçen haftada ayar etmişti; ayağı sürekli frende, sürekli yola taş koyuyor, kontrollü ilerlemeyi destekleyen bir mekanizma olarak konumlandırsalarmış keşke. Korku filmlerindeki dayılar gibi; oraya giderseniz ölürsünüz kafasında olması can sıkıcı. Bir işin ucundan tutup yol gösterse keşke.

4. bölümün sonundaki o bakıştan sonra Vi yok edecek diye bekledim ama henüz o kadar beslenmemiş, Cait zaten orta oyundaki güçsüz halinde ama Jinx...

Hikayeye dair bir bilgim yok ama Jinx Hiçlik'e bir kapı mı açmaya çalışıyordu? Ölen kadın polis şefi seriye Camille olarak mı dahil olacak acaba, Camille havası vermiyor değil.

Umarım son 3 bölümde şu mevzuları adam akıllı sonuca bağlayıp, diğer serilere güzel bir pas atarlar.

Diğer üç bölümü de izledim ve öncelikle yine çok beğendim ama bu üçlüde beni bayan bir nokta oldu.
Bu üçlemede şu belli oldu ki her şeyi son üçlemenin son kısmına saklayacaklar ve böylelikle ikinci sezonu puşlayacaklar. Çünkü ha gerçekleşecek ha olacak derken hiçbir şey tam noktaya varmıyor. Her şey bir anda yaşanacak ve her karakter birden dip noktaya ulaşacak ama bunu son bölüme sakladıkları maalesef çok belli oluyor.

Vi gülüm nasıl yumruk atıyorsun öyle, böyle yumruk atmaya devam edersen bu gidişle beni kendine aşık edeceksin. Cait de fena iş çıkarmadı. Son olarak mainim Ekko’yu göstermedikleri için diziyi kınayıp merakla son üç bölümü bekliyorum.
#Vİ ❤
Çok fazla bir şey olacağını sanmıyorum zaten pek geniş alanları da yok. Bu standardı korursalar yeter.

Son düzenleme:
Lol oynamadım hiç ilk bölümü izledim meh ya. Çok abartmamismisiniz. :( Diziden çok oyun gibi olmuş. :(

Lolun sinematikleri videoları hikayeleri hep güzeldir ama oyun için aynı şeyi söyleyemem.Burdan gaza gelip sakın oyuna başlamayın nacizane tavsiyemdir.

#Vİ ❤
Ekko aslında gösterildi gibi, şu kaykaylı maskeli elemanlardan birisi Ekko galiba.

Çok fazla bir şey olacağını sanmıyorum zaten pek geniş alanları da yok. Bu standardı korursalar yeter.
Sezonun bölüm sayısı 12-13 olmalıydı heleki ilk sezon için. Mesela Cait Vi’yı iki saniyede çıkarıyor bu beni biraz rahatsız etti şahsen. Dizi aşırı iyi olduğundan her türlü gidiyor o başka mesele tabi.
Ekko aslında gösterildi gibi, şu kaykaylı maskeli elemanlardan birisi Ekko galiba.
Evet onu farkettim hatta %100 Ekko diyebilirim çünkü Ekko’nun çalıştığı mekanın raflarında maskeler vardı. Ve Ekko’nun en önemli takılarından biri kırmızı atkı.
O maskeli adamın da kırmızı atkısı vardı. Son üç bölümde önemli rol oynayacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık