Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Arcane

İlk bölümü izledim. Şu anlık bayağı olmuş gibi duruyor. Yapım olarak tam hayalimdeki fantastik eser uyarlamaları gibi. Şöyle Fırtınaışığı Arşivi serisini şu tarz bir animasyon dizi yapsalar tadından yenmez. +16 olması ayrı bir +.

İlk üç bölümü beklediğimden 10 kat daha iyiydi ama bugünlerde çıkacak üç bölümle bunu güzelce batıra bilirler.

Standart kahramanı bol olan dizilerin çektiği sıkıntıları çekmezler umarım.
Kimsenin ölmemesi, saçma sapan sebeplerle geri gelmeler, yapılan aksiyonların sonuçlarının yansıtılmaması mesela Jinx'in vicdan azabı olacak mı arkadaşlarını öldürdüğü için :bilmem: Vander karakteri büyük ihtimalle WW ama şuan ölse seride çok daha anlamlı kalır. Bakalım

İkinci part geldi hikayede bir çok soru daha çıktı bazı kısımlar hala eksik üçüncü part ile bence tüm sorulara cevap bulacağız. Jinx gel gitleri ortamı geriyor. Benim favorim her zaman Vi oldu main karakterim boşuna olmadı. Onu anlatmaya kelimeler yetmez.

İlk 3 bölümü bitirdim. Efsane. Heroları çok tanımayan bana hikaye geçmiştir. Animasyon kalitesi benim diyen animasyon şirketlerini yerin dibine gömer. Biraz gaza geldim ama Fortiche Stüdyosunun yaptığı iş cidden üst kalite. 2. Kısmı artık gelecek haftaya kaldı yoğunluktan.
Oh, the misery
Everybody wants to be my enemy
Spare the sympathy
Everybody wants to be my enemy

Dinozor bir dotacıyım, dotanın animasyonunun tamamına, tek bölüm ile tek atar. LoL oynamadım ne eksik ne fazla bilmiyorum ama çok sağlam iş.

İlk üç bölüm kadar iyi olacağını düşünmüyordum ama yine de standartı çok düşürmedi.
Bu konu da iyi ama Caitlyn'in standart polis olaylarını çözdüğü bir seriyi tercih ederim :utan:
Caitlyn ile Vi arasında ilişki mi kasıyorlar :oleyo2:

Yeni gelen bölümler güzeldi ama en güzel yerinde bırakmışlar. Darbeyi son 3 bölümde vuracaklar gibi gözüküyor.

Tekrar tekrar söylüyorum, LoL evreni güzel çalışılırsa DC-Marvel çizgi dizilerine yakın işler çıkabilir. İzlememek için zorluyorum kendimi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık