Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Tavsiyesi

Bir Watanabe Shinichiro fanı olarak, hala izlemediğim için kendimden utanıyorum. :( Müziklerini de Yoko Kanno yapıyordu lan, ben acil gidip izleyeyim. asdfadf a
Çok baba seriydi ya. Anime manga alemindeki 3 reyizimden biri Spike reyize ev sahipliği yapıyor seri. Üstüne üstlük teması,havası hatta müzikleri çok başkaydı. İlk izlediğimde 90'lardan kalma bir seri nasıl bu kadar güzel olabilir demiştim kendi kendime. Bu arada @Baryshx dediği gibi Legend of Galactic Heroes'u da göm bir ara. Mükemmel bir seridir o da. Bunun dışında @amaneden in bana kıyağı olan Samuria champloo güzel serilerden diğeridir :sapkali:

Müthiştir yahu.
Evet benim için de öyle.

Bıktım şu klişelerden, bıktım saçma sapan karakterlerin aşkından, bıktım anime klişelerinden, bıktım özel güçlerden diyenler varsa

veee biraz oyun tarzı şeyler görmek istiyorum, o oyunun zorluğun psikolojisini yaşamak istiyorum, gerçekçilik görmek istiyorum, akıl oyunları görmek istiyorum diyen varsa kesinlikle izlemeli.

Evet benim için de öyle.

Bıktım şu klişelerden, bıktım saçma sapan karakterlerin aşkından, bıktım anime klişelerinden, bıktım özel güçlerden diyenler varsa

veee biraz oyun tarzı şeyler görmek istiyorum, o oyunun zorluğun psikolojisini yaşamak istiyorum, gerçekçilik görmek istiyorum, akıl oyunları görmek istiyorum diyen varsa kesinlikle izlemeli.
Bunun mangakasının bir serisi daha vardı da onu izlemedim. Touhai Densetsu Akagi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık