Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Gözlüklü kendine geliyor azda olsa aslında ona da hak verdim abisi nin düştüğü durum falan yani kendi için de haklı ama aşacak herhalde güneş ve ay benzetmesi iyi oldu . Şu Tanaka yı gösterin ya çocuk güldürüyor beni :D
Aynen biraz dışarda gibiydi animeden. Sonunda dahil olmuş gibi hissettim güzel bölümdü.

Şu küçük dev dedikleri çocuğun yüzünü tam olarak gösterdiler mi ? Geçtiğimiz bölümler de göründü sanki ama onun hikayesini de merak ediyorum. Ölmemiştir herhalde yani
Baya başarılı olup sonra yetemediğini düşünmeye falan başlayan tipik sporcu gibi geldi bana. Nedense Hinata ondan daha çok ilgimi çekiyor :(

Fb göstersinler acayip merak ettim. Hinata da evet enteresan ilgi çekici mesela KnB de Kuroko benim hiç ilgimi çekmiyordu ..
Kuroko'da hiçbir karakter ilgi çekici değil ki tek ilgi çekici olan Kise'ydi son gücünden sonra onu da kullandırmadılar doğru düzgün çok op diye. Ama Hinata eğlenceli karakter ve sporcu ruhunu iyi yansıtıyor.

2 bölümdür izlemiyordum, şansa benim karaktere eğilmişler. 8. bölümün sonundaki bloğa kalktığı sahne muazzamdı :D Haikyuu akıyor gidiyor valla :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık