Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Çıkmış mı son bölüm :D Kaç ay bekledik ya neyse bir ara izlerim :/ Bu kadar uzun bir sensende gördüm ben.
Aynen biraz klasik bir son olmuş ama 2. sezonu da müjdelemişler gibi bir şey :D

God Eater de öyle ocakta gelecek 2-3 bölümü galiba moda olmuş . :(
Aynen o yüzden battı zaten bana. Daha çok hazırlanacaklardır diycem de Kekkai Sensen'de pek bir fark yoktu son bölümle diğer bölümler arasında.

Aksiyon var izletiyor da No game no life düz fan servis animesiymiş @Millennium Wizard yakışmadı bu sana.
Fan servisler varsa var da onlara odaklanılmadığı sürece bir problem görmüyorum.Anladığım kadarıyla bu şekilde bölüm sayısını arttırmışlar araya serperek.Novel olduğu için olabilir.

Valla ben animasyon kalitesini beğendim.Sonra karakterler de orjinaldi abi ve kardeş olarak.Konuşma şekilleri değişikti.Nii diyişi mesela.Seiyuular iyiydi.

Büyük olan Okabe - Lelouch arası bir karakter bence kendini izletiyor.

İlerleme kısmı da fena değildi.Akıl oyunları güzel.Diğer ülkeleri yani sonrasını merak ettirdi.Eğlenceliydi yani ben eğlenerek izledim.
Sao gibi serilere kıyasla kat kat kaliteliydi.Eh böyle serilerden ne umuyorsun başka.Saracak,eğlenceli ve akıcı olacak yeter daha ne.Karakterler,evren ve oyunlarda iyiyse güzel işte.

Fan servisler varsa var da onlara odaklanılmadığı sürece bir problem görmüyorum.Anladığım kadarıyla bu şekilde bölüm sayısını arttırmışlar araya serperek.Novel olduğu için olabilir.

Valla ben animasyon kalitesini beğendim.Sonra karakterler de orjinaldi abi ve kardeş olarak.Konuşma şekilleri değişikti.Nii diyişi mesela.Seiyuular iyiydi.

Büyük olan Okabe - Lelouch arası bir karakter bence kendini izletiyor.

İlerleme kısmı da fena değildi.Akıl oyunları güzel.Diğer ülkeleri yani sonrasını merak ettirdi.Eğlenceliydi yani ben eğlenerek izledim.
Sao gibi serilere kıyasla kat kat kaliteliydi.Eh böyle serilerden ne umuyorsun başka.Saracak,eğlenceli ve akıcı olacak yeter daha ne.Karakterler,evren ve oyunlarda iyiyse güzel işte.
Oyunların sonu hep hileye çıkıyor yalnız pek akıl oyunu göremedim ben. :S

Yok beğenmedim ortalama altı bir seri bence :/ Sao gibi vasat serilerle karşılaştırılırsa iyi gelebilir ama beğenmedim. Şu an hiç de merak etmedim ovaları izlemem büyük ihtimal.
Zevk meselesi biraz da.Bende şu Gangsta serisini izledim yaş ortalaması yüksek olmasına rağmen beğenmedim.Ne oluyor ne bitiyor muamma.O kadar az bölüme herşeyi tıkıştırmışlar.Karakterler de hoşuma gitmedi.Biraz da karakterler izletiyor serileri.

Öyle bir yer de bitiriyorlar ki :of: bu bölüm biraz durgundu sonuç olarak takım olarak nasıl oynadıklarını bir göremedik skor görünüyor bir tek ama Hinata nın o vuruşundan ben bile etkilendim yani.. Et muhabbeti de ayrı komikti haftaya ne yapacaklar acaba :)

Unknown

Görmüşken bende 5-8 arası güncele geldiğimin den birkaç not düşeyim.
Haikyuu;
En sevmediğim geyiktir spor serilerinde "Sürüden ayrı düşmüş bitik kuzu" geyiği, acı çeker, yanlızdır amaçsızdır ama sonuç olarak kaç bölüm geçerse geçsin gaza gelip düzelir. La ne gerek var o zaman uzatıyonuz, laf olsun diye hikaye işleniyor. Onun dışında gidişat olarak ise 2 elemanımızın kavga sahnesi güzeldi. Sarışın menajerin yardım çağırma sahnesinde güldüm baya, kaç bölümdür boş boş eziliyor şöyle çoştuklarını yavaş yavaş görelim de etraftakiler "Uu beybi" çeksin artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık