Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Evet Japonlar böyle aksiyon tarzı yapıyorlar eğlenceli oluyor izlemesi.
İlginç. :/ Geçenlerde bir basketbol animesinin bir sahnesine denk gelmiştim. Adam öyle hızlı manevra yapıyordu ki diğerlerinin ayakları falan kırılıyordu o derece. :S Başka türlerde doğa üstü şeyler hiç sorun olmuyor ama spor türlerinde acayip sırıtıyor nedense. :/

Ama izlemeyi deneyeceğim yine de.Var mı tavsiyen?

Evet Japonlar böyle aksiyon tarzı yapıyorlar eğlenceli oluyor izlemesi.
Bu Dia baştan beri tam gaz mı gidiyor yoksa bir yerden sonra mı açılıyor?

İlginç. :/ Geçenlerde bir basketbol animesinin bir sahnesine denk gelmiştim. Adam öyle hızlı manevra yapıyordu ki diğerlerinin ayakları falan kırılıyordu o derece. :S Başka türlerde doğa üstü şeyler hiç sorun olmuyor ama spor türlerinde acayip sırıtıyor nedense. :/

İzleye izleye Kuroko no Basuke izlemişsin :( Ping Pong izle.

Haikyu güzel onu izleyebilirsin. Eski animeleri seviyorsan Slam Dunk da güzeldir. Diamond no Ace biraz daha böyle sporla ilgili direk aksiyon değil yani.

Bu Dia baştan beri tam gaz mı gidiyor yoksa bir yerden sonra mı açılıyor?

İzleye izleye Kuroko no Basuke izlemişsin :( Ping Pong izle.
Tamamdır, listeye ekledim.
Haikyu güzel onu izleyebilirsin. Eski animeleri seviyorsan Slam Dunk da güzeldir. Diamond no Ace biraz daha böyle sporla ilgili direk aksiyon değil yani.
Haikyu ismi bu aralar çok gözüme battı, ondan başlayayım öyleyse.

Gözlüklü kendine geliyor azda olsa aslında ona da hak verdim abisi nin düştüğü durum falan yani kendi için de haklı ama aşacak herhalde güneş ve ay benzetmesi iyi oldu . Şu Tanaka yı gösterin ya çocuk güldürüyor beni :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık