Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime-Manga Haberleri

Shuumatsu no Valkyrie fragmanı çıkmış.
İzlerim ben bunu. Nedir ne değildir diye mangasının ilk bölümünü de baktım. Tek turnuva arcından oluşacak kısa bir seri olacak sanırım. Aksiyonu güzel olacaktır diye tahmin ediyorum. Çok seksi bir Afrodit çizmişler ayrıca onun seksiliğinin hatırı dahi yeter seriyi izletmeye. Valkyrie de fena değil.

İzlerim ben bunu. Nedir ne değildir diye mangasının ilk bölümünü de baktım. Tek turnuva arcından oluşacak kısa bir seri olacak sanırım. Aksiyonu güzel olacaktır diye tahmin ediyorum. Çok seksi bir Afrodit çizmişler ayrıca onun seksiliğinin hatırı dahi yeter seriyi izletmeye. Valkyrie de fena değil.
Hmmmmm.... Başlayalım bakalım yeni seriye.......

İyi bari Netero ölmemiş : ))
Zeus ile de her yönden benziyor reis :)
Ben geçen yıl 20 sayı kadar okumuştum da işleniş çok sarmamıştı, okunur ama değişik bir tarzı var. Aylık çıkıyor zaten dövüşler de kısa değil, devam eder daha. Dövüş turnuvası seviyorsan kesinlikle Kengan Ashura oku derim en sağlam dövüş mangası benim için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık