Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime-Manga Haberleri

25. Tezuka Osamu Kültür ödüllerine Shounen kategorisinde 3 manga aday gösterilmiş. Bunlar sırasıyla Promised Neverland, JJK, KnY:

Sizce kim kazanır bu ödülü?

Ödül hakkında küçük bir araştırma yaptım, bilmediğim için. Bilmeyenler olur diye küçük bir bilgilendirme yapayım.

1997 yılından beri verilen bir ödülmüş. 4 kategori de seçiliyor seriler. Büyük Ödül, Kısa Öykü Ödülü, Yaratıcılık ödülü, Özel Ödül.

Bazı burdan ödül alan serilere örnek verirsem:

Monster, Berserk, Slam Dunk, Pluto, Vagabond, Doraemon, FMA, Kingdom

Son düzenleme:
25. Tezuka Osamu Kültür ödüllerine Shounen kategorisinde 3 manga aday gösterilmiş. Bunlar sırasıyla Promised Neverland, JJK, KnY:

Sizce kim kazanır bu ödülü?

Ödül hakkında küçük bir araştırma yaptım, bilmediğim için. Bilmeyenler olur diye küçük bir bilgilendirme yapayım.

1997 yılından beri verilen bir ödülmüş. 4 kategori de seçiliyor seriler. Büyük Ödül, Kısa Öykü Ödülü, Yaratıcılık ödülü, Özel Ödül.

Bazı burdan ödül alan serilere örnek verirsem:

Monster, Berserk, Slam Dunk, Pluto, Vagabond, Doraemon, FMA, Kingdom
Ya jujutsu ya kny. Benim içimden jujutsu kazansın diye geçiyor ama büyük ihtimal kny kazanır.

Silinmiş Üye

1968'den beri devam eden, en çok satan mangalar sıralamasında ikinci sırada yer alan Golgo 13 mangasının mangakası Takao Saito ayın 24'ünde ölmüş. Ölüm nedeni kanser yazılmış viki'ye.
Şu sıra okuduğum seriydi Golgo 13. 201 cilt sayısına ulaşan(ama en uzun manga değildir kendisi içindeki bölüm sayısı az) ve aynı zamanda 300m gibi satış rakamına sahip bir mangaydı. Huzur içinde yatsın haberini almak üzdü :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık