Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime-Manga Haberleri

Biliyorsunuz, Shueshia bazı serilerden paylaşım yapanlara karşı twitterda hesapları kilitlettirmişti,Yeni çıkan Japon yasası yüzünden. Buna tabi tutulan ise bu 3 seri gözüküyor. Diğer seriler hakkında paylaşım serbest sanırım:

Confirmed series getting strikes so far include:
DB
OP
BC(Black Clover olacak sanırım)

Şu resimde geyik maiyetinde dursun. Silivri soğuktur tarzında:

Son düzenleme:
Oda'nın editörü One Piece 1000. bölüm ile alakalı canlı yayındayken tarayıcı geçmişinde hentai manga sitesi gözükmüş. Hentai okuması mı yoksa bu okuduğu sitenin kaçak tarama yapması mı başını yakar acep? Ben paramı 2.ye yatırırdım.

Hangi siteyi açtığı da ortadaki resim. Tabi sonradan fotoyu ekleyen açmış, yani canlı yayında açılmamış, yanlış anlaşılmasın.

Oda'nın editörü One Piece 1000. bölüm ile alakalı canlı yayındayken tarayıcı geçmişinde hentai manga sitesi gözükmüş. Hentai okuması mı yoksa bu okuduğu sitenin kaçak tarama yapması mı başını yakar acep? Ben paramı 2.ye yatırırdım.

Hangi siteyi açtığı da ortadaki resim. Tabi sonradan fotoyu ekleyen açmış, yani canlı yayında açılmamış, yanlış anlaşılmasın.
paylaşım için teşekaiflşjs

talihsizlik, terzi kendi söküğünü dikemiyor işte, hep başkasının fantazisine bakmak zorunda :T

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık