Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime-Manga Haberleri

Tam liste yayınlandı:

Dr.Stone'u en son sırada görmeye dayanamadım. Berserk'te baya iyi çizimleri ve kaliteli bir hikayesi olduğu söyleniyordu ama neden bu kadar düşük onu anlamadım. Yani elbet kişisel zevktir ama Fire Force gibi çerezlik seriden kat be kat daha iyilerdir Dr.Stone ve Berserk.

Tam liste yayınlandı:

Dr.Stone'u en son sırada görmeye dayanamadım. Berserk'te baya iyi çizimleri ve kaliteli bir hikayesi olduğu söyleniyordu ama neden bu kadar düşük onu anlamadım. Yani elbet kişisel zevktir ama Fire Force gibi çerezlik seriden kat be kat daha iyilerdir Dr.Stone ve Berserk.
Kimetsu no Yaiba'yı birinci sıraya layık gören bir topluluktan birşey beklememen lazım.Hayatında Golden Age Arcı okumamış tiplerin listeyi oyladığı çok belli.

Tam liste yayınlandı:

Şu tanımın eksiği var fazlası yok. Çöpetsunun aldığı oya bakınca iplenmeyecek bir liste olduğu anlaşılıyor zaten çok takılmamak lazım.

Tam liste yayınlandı:

One punch man neden yok ki:bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık