Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Seviyeleri

Ne düşünüyorsun?

• Katılıyorum

Kullanılan: 16 24.6%
  • Katılmıyorum

Kullanılan: 22 33.8%
  • Ehh.. Bazı yönlerine katılıyorum bazılarına katılmıyorum.

Kullanılan: 27 41.5%

• Kullanılan toplam oy
    65
Kizaruyu ne kadar biliyoruz Peki?
Bu sonuca nasıl varabiliyorsunuz?

Yani Katakuri 'i Luffy dövüşünde tam kapasite gördükte Kizaru da ne gördük 2 yıl önce...
Kata gibi geleceği gören evrendeki en hızlı adam Marco'dan saniyesinde tekmeyi yiyecek yani ? Fiziksel güç olarak Marco'dan fazla olması çok zor Kizaru'nun.Adam mistik zoan sahibi+Akainu'nun magmasına kafa atacak fiziksel güce sahip birisi.Ki Marco'nun fiziksel güç olarak baskın olduğu Kizaru'nun saldırıyı bloklarken uçmasından belli bence.

Kizaru'nun Marco'yu yenemesinin sebebi olarak meyvesi olarak görünüyor da beyler amirallerde mochi mochi yok biliyorsunuz değil mi ? Serideki en kral meyvelerin yarısı bu adamlarda.Oda'nın her şeyi eklediği adamlar bunlar.Her özellikleri kusursuz zannediliyor ama değil.Kizaru'nun ne fiziksel gücü Marco eder ne de k.hakisi Kata ayarıdır.Garp'ın tek yumrukla Marco'ya ciddi hasar verdiği yerde Kizaru'nun Marco'nun fişini çekememesinin sebebi meyve farkı falan değil aradaki farkın büyük olmamasından ötürü.
Marconun meyvesi tam zoan halinde logia özelliği gösteriyor olabilir.Mfnin başında Marco Kizaruya uçarken lazerler içinden geçiyormuş gibi gözüküyor.Ya lazerler Marcoyu deliyor ve Marco iyilestiriyor ya da hasar vermeden içinden geçiyor.İnsan halinde Kizaru delince baya yerlere yatıyor sonra meyve açıp iyilestiriyordu.Kizaru fırlattığı lazere haki eklenmez savı ile yapıyorum yorumu.Reylih karşısında meyvesine haki ekleyebildigini gördük ama fiziksel temas vardı.

Ordaki wb en güçsüz yonko değil mi ? en güçsüz yonko 1 ise akainu 0.8 falandır.,aokiji 0.7,kizaru da 0.7 falan.
Wb'nin deprem darbesi king kong'a eşit gibi hissediyorum.King kong vurduğunda ada ters tüz olmuştu wb'ninki gibi.

Marconun meyvesi tam zoan halinde logia özelliği gösteriyor olabilir.Mfnin başında Marco Kizaruya uçarken lazerler içinden geçiyormuş gibi gözüküyor.Ya lazerler Marcoyu deliyor ve Marco iyilestiriyor ya da hasar vermeden içinden geçiyor.İnsan halinde Kizaru delince baya yerlere yatıyor sonra meyve açıp iyilestiriyordu.Kizaru fırlattığı lazere haki eklenmez savı ile yapıyorum yorumu.Reylih karşısında meyvesine haki ekleyebildigini gördük ama fiziksel temas vardı.
Bence Marco'nun ateşleri lazeri söndürüyor veya nötrlüyor. Kizaru kelepçesiz de delince Marco zor duruma düşüyor. Diğer sahnelerde hiç zarar almıyordu. O kelepçesiz delme sahnesinde dikkat başka yerdeydi. Karşılık veremedi lazere.

Ordaki wb en güçsüz yonko değil mi ? en güçsüz yonko 1 ise akainu 0.8 falandır.,aokiji 0.7,kizaru da 0.7 falan.
Wb'nin deprem darbesi king kong'a eşit gibi hissediyorum.King kong vurduğunda ada ters tüz olmuştu wb'ninki gibi.
Big mom kong gun bloklayınca luffy uçtu. King kong onun dev hali sadece. Wb’nin meyvesiz saldırısı bile muhtemelen o güçtedir. Haki çarpıştıklarında gökyüzü ikiye ayrılıyor.

Adayı yarma olayı da farklı. Wb’de saldırı yapıyor bunu. Luffy’de ise dof o kadar hızlı uçuyor ki dof yere çarpınca ada yarılıyor. Adayı yaran şey aslında dof’un kafası :D
Saldırı tipi zaten çok farklı. Yıktığı alanla karşılaştırmak sağlıklı sonuç vermez.

edit:

Marco fizikselde daha güçlü kizarudan tamam. Ama yumruğuna veya tekmesine lazer koyduğunda ne olur bilmiyoruz. Fiziksel dövüşe girseler bu sefer kizaru meyvesini de kullanır.
Yani tamam fiziksel gücü daha iyi marco’nun. Ama yakın mesafede daha iyi mi bilmiyoruz.

akainu tanktı. Kizaru logia savunmasına ve hıza sahip. Kanatlı adamla havada dövüşmeye kalkıp ayar yedi bi daha olmaz o kolay kolay.

Akainu da boş bir anında WB'nin saldırısını doğrudan kafaya yiyor. Bunu da değerlendir o zaman.
Orada akainu'nun gözlem hakisi fukarası olduğunu görüyoruz. Zibilyon tane darbe alıp, hasta ve yaşlı wb'dan biri uyarmasına rağmen saldırı yemek büyük bir başarı.

Bence Marco'nun ateşleri lazeri söndürüyor veya nötrlüyor. Kizaru kelepçesiz de delince Marco zor duruma düşüyor. Diğer sahnelerde hiç zarar almıyordu. O kelepçesiz delme sahnesinde dikkat başka yerdeydi. Karşılık veremedi lazere.
Marco'nun ateşleri yakıcı değil, yenileyici.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık