Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Seviyeleri

Ne düşünüyorsun?

• Katılıyorum

Kullanılan: 16 24.6%
  • Katılmıyorum

Kullanılan: 22 33.8%
  • Ehh.. Bazı yönlerine katılıyorum bazılarına katılmıyorum.

Kullanılan: 27 41.5%

• Kullanılan toplam oy
    65
Vallaha anlamadım hacı ne demek istediğini. Tek vuruşta indirdiyse Yonkou gücünde saldırı gücü olmalı demek herhalde Oden'in paçayı kurtarma girişimi. Oysa tek darbede indi diye yerden yere vurulan Luffy vardı. Hem de dünyanın en güçlü canavarı diye geçiyordu Luffy karşısında.
Luffy gibi bir adamı indirdiyse Yonkou gücünde olmalı denilmiyor Luffy için.:D Yani pek bağlantı kuramıyorum açıkçası.
O tek vuruşu boş bir anında savunmasızken alıyor. Bunun farkını anime manga takipçisi olarak anlayabilirsin. Ki tersi de olabilir, belki dövüş uzasa kazanan Kaido olmayacak?

Kesinlikle katılmıyorum denizci amiralleri o kadar güçlüyse neden gidipte yonkou devirmiyorlar + olarak amiraller yonkou seviyesiyse garp ve sengoku ne seviyesi ?
Rogerin dalga geçtiği iki adam (garp ile sengoku) diğerlerini zaten bi tarafına taktığı bile yokmuş, çok da tartışmamak lazım bu tür konuları, ortalık karışabilir.

Kizaru'nun Marco'yu yenemesinin sebebi olarak meyvesi olarak görünüyor da beyler amirallerde mochi mochi yok biliyorsunuz değil mi ? Serideki en kral meyvelerin yarısı bu adamlarda.Oda'nın her şeyi eklediği adamlar bunlar.Her özellikleri kusursuz zannediliyor ama değil.Kizaru'nun ne fiziksel gücü Marco eder ne de k.hakisi Kata ayarıdır.Garp'ın tek yumrukla Marco'ya ciddi hasar verdiği yerde Kizaru'nun Marco'nun fişini çekememesinin sebebi meyve farkı falan değil aradaki farkın büyük olmamasından ötürü.

Kizaru'nun Marco'yu yenemesinin sebebi olarak meyvesi olarak görünüyor da beyler amirallerde mochi mochi yok biliyorsunuz değil mi ? Serideki en kral meyvelerin yarısı bu adamlarda.Oda'nın her şeyi eklediği adamlar bunlar.Her özellikleri kusursuz zannediliyor ama değil.Kizaru'nun ne fiziksel gücü Marco eder ne de k.hakisi Kata ayarıdır.Garp'ın tek yumrukla Marco'ya ciddi hasar verdiği yerde Kizaru'nun Marco'nun fişini çekememesinin sebebi meyve farkı falan değil aradaki farkın büyük olmamasından ötürü.
Kizaruyu ne kadar biliyoruz Peki?
Bu sonuca nasıl varabiliyorsunuz?

Yani Katakuri 'i Luffy dövüşünde tam kapasite gördükte Kizaru da ne gördük 2 yıl önce...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık