Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Seviyeleri

Ne düşünüyorsun?

• Katılıyorum

Kullanılan: 16 24.6%
  • Katılmıyorum

Kullanılan: 22 33.8%
  • Ehh.. Bazı yönlerine katılıyorum bazılarına katılmıyorum.

Kullanılan: 27 41.5%

• Kullanılan toplam oy
    65
Kanka 3 amiral birbirlerine eşit ama sen bilirsin.Çünkü Jinbe bunu belirtmişti aokiji ve akainu için.
Eşitse nasıl Akainu galip ayrılabiliyor. Veya Aokiji BBye çalışabiliyor? Ben Akainunun BBye çalışa bileceğini hayal edemiyorum. Sırf karakter olarak söylemiyorum bu durumu

Bunu yazmaktan bıktım ama Amiralleri Yonkou'larla Akainu dışında eşit gördüğüm yok. Akainu'da olabilir de olmayabilir de. Gelip bana Fujitora diyorsunuz ya :(. Akainu'nun WB'ye attığı hasarları yazmamışsın. Akainu ölseydi WB'de kesinlikle ölecekti. İmkanı yok öyle hayatta kalmasının. Zaten yazdım WB Akainu'yu etkisiz hale getirdi birkaç saniyeliğinede olsa, Akainu etkisiz haldeyken yuvarlandı, çukura düştü ve Whitebeard diye bağırdı. Bu arada Logia olup geri dönmek felan MF de hiçbirşey oturmadığından pek mümkün değil zaten.
En baştan şunu yazayım: mesaj sana değil. Konu açılmış amirallerin gücü hakkında. Farkındaysan sağ kol gücü olmadığını da yazdım (kizaru bi zahmet fizikselde mistik zoandan zayıf olsun) yonkoulardan aşağı olduklarını da yazdım. Konu hakkında kendi mesajımı yazdım yani ve şu 4 sayfadan 1 mesaj bile okumadım. Sadece ilk mesajı okuyup ona göre yazdım bunu sonradan onu yazdığını bilmiyordum. Biriyle aynı şeyleri yazmışsam veya düzeltme yaptığın şeyde hala eski şeylere cevap yazdıysam affola. Ghost of tsushima canlı yayınına yetişme derdindeydim acelem vardı :D

Akainu ve aokiji 10 gün dövüştü. Seviyeler eşit denebilir. Dof aynı şekilde aokiji’ye de atar yapıyor. Daha sonra gidiyor evet ama zaten dövüşmeye vakti yok kazanacak bile olsa (yenilirdi kesin yanlış anlaşılmasın). Gitmesinin en büyük sebebi o gibiydi. Ve daha önce dediğim gibi fujiye de yaptı bunu.
İt gibi korktuğu yonkoulara onu yapışını hayal edebiliyor musun? Ve dediğim gibi adam “amiraller” tarafından avlanmak yerine yonkou tercih ediyor. Yeni nesil amirallerin daha güçsüz olduğunu nerden bilsin? Bu adamın gördüğü amiraller aokiji, akainu ve kizaru.

Mangada hep amirallerin gücü için genel olarak konuşuldu. Akainuyu ayıranı görmedik.
İki amiral eşitken sadece kizaru ezik olsa bile amiral seviyesi o ikilinin seviyesi olurdu zaten.

nasıl yazmamışım akainunun verdiği hasarı? 2 kere vurdu zaten ikisini de yazdım.
ikisi de birbirine 2 kere vurdu. Bi kere kalleşlikle bi kere değiş tokuşla vurdular şartlar aynı. Wb onun dışında zibilyon hasar daha almış olduğu halde etkisiz hale gelen akainu oluyor.
Tamam ölürdü de bu normal bişey zaten. Arada o kadar hasar farkı varken bile aynı anda yıkılsalar wb’ye daha güçlü derdik. Ama sadece akainu etkisiz hale geldiyse ayrı bi ligdir bence bu.

bu arada henüz hiçbirşey oturmamıştı diyorsun ama daha aynı bölümde şunu yaptı akainu:

Çok rahat çıkardı bunu yaparak. Etkisiz hale geldiğini sen de yazmışsın. O kadar avantaja rağmen kaybetmiş işte.

akainu diğer amirallerden güçlü izlenim verdi de bunun sebebi dayanıklılığa dayalı olması. Tüm statları yüksek değil. Hem kizaru hem aokiji koltuklarından wb’nin yanına birkaç saniyede gidecek kadar hızlılar. İkisi de wb’nin bisentoya logia savunması yapıp karşılık verebildiler. Bunları yapamayan bi akainu var. Bodoslama çarpışmaya kalktı wb’yle ve jimbe’yi zor yakaladı.
aokijiyle 10 gün dövüşmesi zaten ayrı lig olmadığını gösterir.

Zoro'nun da Carrot karışsındaki yüzüne bak.:( Beyazsakalın yüzü daha çok kim lan bu der gibi. Vallaha Oden öveeceğiz diye WB Roger eziyonuz. Helal olsun.

Diğer bir olay da sürpriz saldırı bahanesi. Adam önden resmen geliyorum diyerek bağıra bağıra geliyor. Ama sürpriz saldırı.

İyi Oden'in Kaido'ya attığı saldırıya da sürpriz saldırı bahanesi yapalım.
Zoro çekilin carrot geliyor demedi ama.Zoro elektriğe öyle tepki verdi.Yani wb de elektrik gibi tehlikeli birşey karşılamış olmalı ki o tepkiyi versin. :) Birşey ezdiğim yok hakkını veriyorum.Roger ne yaptıysa bloklamayı denedi olmadı nasıl bir teknikse artık.Orada ne olduğu da çok önemli değil zaten.Adam onun üstüne kaç sene güçlenip sınırına ulaşıyor.Kaido dövüşünde çok daha güçlü Oden.

WBnin 2 darbe yaptığı rage mode idi. Luffynin Crocodile, Lucciye vurduğu son darbe gibi. Shonenlerin peynir ekmeği zaten. Önceki sahneleri yok sayıp sırf buradan yürümek bence doğru değil

O WBnin öfkeli darbelerinden yerin dibine girmicek yonko da yoktur. Ki Odenin aksine Akainu kalkiyor ve darbe yapabiliyor

Zoro çekilin carrot geliyor demedi ama.Zoro elektriğe öyle tepki verdi.Yani wb de elektrik gibi tehlikeli birşey karşılamış olmalı ki o tepkiyi versin. :) Birşey ezdiğim yok hakkını veriyorum.Roger ne yaptıysa bloklamayı denedi olmadı nasıl bir teknikse artık.Orada ne olduğu da çok önemli değil zaten.Adam onun üstüne kaç sene güçlenip sınırına ulaşıyor.Kaido dövüşünde çok daha güçlü Oden.
WB de çekilin Oden geliyor demedi.:D WB kim bu manyak der gibi tepki veriyor bence.

WB Oden karşısında ciddi olmadığını gösterdi. Sadece WB ile Roger'ın çarpışmasına verdiği tepki her şeyi özetliyor. Yapma gözünü seveyim.

Kesinlikle katılmıyorum denizci amiralleri o kadar güçlüyse neden gidipte yonkou devirmiyorlar + olarak amiraller yonkou seviyesiyse garp ve sengoku ne seviyesi ?

Kesinlikle katılmıyorum denizci amiralleri o kadar güçlüyse neden gidipte yonkou devirmiyorlar + olarak amiraller yonkou seviyesiyse garp ve sengoku ne seviyesi ?
Onlar gorsan gıral seviyesi. Dünyada dört beş tane falan Korsan Kral gücünde, Dünyanın En Güçlü Adamı seviyesinde adam var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık