Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller'in Gücü

Sizce?

• Yonkou > Amiral

Kullanılan: 216 79.7%
  • Yonkou = Amiral

Kullanılan: 42 15.5%
  • Yonkou < Amiral

Kullanılan: 13 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    271
1-Luffy'den bahsediyoruz değil mi? :ehe:

2-G2 ve G3'ün sıkıntıları vardı, hepsini aştı şu an. Gün gelir G4'ün sorunlarını da aşar bence.
Hee Luffy.:/ Luffy umursamaz olsa da o kadarda değildir.Yine tayfasını düşünüyordur.TB'de Kuma bunun fiziksel acılarının yanında sıkıntısını,stresini falanda çıkarmamış mıydı ? O sıkıntı,stres ne olabilir ki ? Tayfasının hayatından endişe duymak,dövüşü kaybedersem tayfamda ölür diye strese girmek vs. vs. değil midir ? Ben böyle yorumlamıştım.

Şu an Luffy sağ kol seviyesinde falan.Ace ve Jinbei ise muhtemelen bu seviyede değiller ama ona rağmen 5 gün dövüşüyorlar.Luffy muhtemelen onlardan güçlü ama o kadar uzun süren dövüşünü görmedik.Yani ilerde bu sorunları evet aşabilir ama şimdi bile çok mantıklı durmuyor bence.Onun dışında dediğim gibi Law'da var.O da meyvesi yüzünden çabuk yoruluyordu.Oda ona da öyle günler süren dövüş çizmez.Anca göstermiceği vslere ya da birkaç kare göstereceği vslere bol keseden sallıyor.

Hee Luffy.:/ Luffy umursamaz olsa da o kadarda değildir.Yine tayfasını düşünüyordur.TB'de Kuma bunun fiziksel acılarının yanında sıkıntısını,stresini falanda çıkarmamış mıydı ? O sıkıntı,stres ne olabilir ki ? Tayfasının hayatından endişe duymak,dövüşü kaybedersem tayfamda ölür diye strese girmek vs. vs. değil midir ? Ben böyle yorumlamıştım.

Şu an Luffy sağ kol seviyesinde falan.Ace ve Jinbei ise muhtemelen bu seviyede değiller ama ona rağmen 5 gün dövüşüyorlar.Luffy muhtemelen onlardan güçlü ama o kadar uzun süren dövüşünü görmedik.Yani ilerde bu sorunları evet aşabilir ama şimdi bile çok mantıklı durmuyor bence.Onun dışında dediğim gibi Law'da var.O da meyvesi yüzünden çabuk yoruluyordu.Oda ona da öyle günler süren dövüş çizmez.Anca göstermiceği vslere ya da birkaç kare göstereceği vslere bol keseden sallıyor.
Tamam da stresli olarak adamı doğru dürüst hiç görmedik ki işte. Thriller Bark'ta dediklerinden şüpheliyim yani. Akşama Sanji ne pişirecek, Brook gerçekten sıçabiliyor mu gibi kaygılarının doğurduğu stres de olabilir yani. :oleyo:

Diğer konuda hakk-ı alin var. Göstermediği dövüşleri biraz bol keseden atıyor olabilir yani. Ama açıkçası çok fazla takılmıyorum yani bu konuya. Gidip Luffy'nin 10 gün süren dövüşünü çizse, muhtelemelen çok sıkıcı bir dövüş olurdu. :ehe:

Tamam da stresli olarak adamı doğru dürüst hiç görmedik ki işte. Thriller Bark'ta dediklerinden şüpheliyim yani. Akşama Sanji ne pişirecek, Brook gerçekten sıçabiliyor mu gibi kaygılarının doğurduğu stres de olabilir yani. :oleyo:

Diğer konuda hakk-ı alin var. Göstermediği dövüşleri biraz bol keseden atıyor olabilir yani. Ama açıkçası çok fazla takılmıyorum yani bu konuya. Gidip Luffy'nin 10 gün süren dövüşünü çizse, muhtelemelen çok sıkıcı bir dövüş olurdu. :ehe:
Sende bi değişik çıktın hee.:D WB'yi de doğru dürüst hiç stresli görmedik ama onun psikolojisinin kötü olduğunu kabul edip Luffy'nin stresini görmedik diyorsun.

Bende taktığımdan değil.Mesela vs değerlendirirken ''Bu adamlar(x,y) 5-10 gün dövüşüyor.Luffy o kadar uzun süre dövüşemez o zaman x,y>Luffy'dir'' demem.Çünkü Oda bol keseden sallıyor ve bunu güç dengelerine yansıtmam.Neyse çokta şaapmaya gerek yok.:/

Yok ya benim için de değişiklik oluyor. Mesela dün eve gelirken arka sokaktan dolaşıp geldim. Bugün bilerek tarlanın içinden geldim. Sabah mesajda numara vermek yerine alıntı kullandım. İşte böyle böyle hayatıma heyecan katıyorum. :oleyo2:
Hayata hafif hareket ince dokunuşlar yapmak iyidir aksi takdirde makineleşiyoruz.:sapkali:

Sağ kollar ile amiralleri yakın görme olayı bitse güç dengelerinde hiç sıkıntı yok aslında. Yaşlı başlı Rey'in yaptıklarını bile yapamayan adamlar amiral tuttu deniliyor. Kaçak dövüş olmasa 30 dakika direnemezler belki de.

İnsanlar acaba ne zaman amiraller ile imparatorların güç seviyesi olarak aynı kategoride olduğunu anlayacak. Her ikiside birbirini yenebilir.

Adamlar yeri geldi mi Korsankralla bile dövüşmek zorunda ve sağ kolla aynı kulvarda deniyor . Ki zamanın Amirali Sengoku Roger ve Shikinin olduğu yerlerde savaşmış Garp ile birlikte.

Denizcilerde imparator ile dövüşecek bir güç bulunmak zorunda . Bu da Amiral oluyor . Bu adamlar hükümetin de en büyük savaş gücünü oluşturuyor

Bildiğimiz kadarıyla bu zamana kadar denizciler 9 adet amiral ve üzeri güç çıkarmış ama Roger'ından tut, Beyazsakal'ına, Kaido'suna kadar herkes denizlerde istediği gibi cirit atmış. Amiraller Yonkou'lara denk olmasaydı daha kötüsü olabilirdi arkadaşlar, bunu unutmayın :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık