Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Amiral Gücüne En Yakın Kişi

Amiral Seviyesine En Yakın Karakter

• Kullanılan toplam oy
    264
amirali yenen de amiral seviyesi olabilir.Daha iyi anlaman için seviye demek 95-100 arası demektir.Akainu 100 dür aokiji 99 bu akainunun amiral üstü olduğunu göstermez.
Ozaman sana bir sorum var kardesim luffy taaaaaaaaaaa 100. bölümlerin baslarında crocodileyi yendi 300 lerde moriayı yendi simdi taaaa 100. bölümde luffy=mihawk yada luffy=dof diye bilirmiyiz hadi o zamanı gectim suan diyebilirmiyiz..... Ben zaten amiral seviyesi shichi seviyesine karsıyım...

Ankette cazip isimler var ama kimsenin Bogart'tan bahsetmemesi epey şaşırtıcı. Zira adam Garp'la birlikte koca KK tayfasını tokatlayan yegane kişi.

Marco the Phoenix Amiral 100 ise bu 85-90 falandır
Diamond Jozu Amiral 100 ise bu 80 falandır
Hawk-Eyes Mihawk Amiral 100 ise mihawk 85-95 falandır
Revolutionary Sabo Amiral 100 ise bu 85-90 falandır
Heavenly Demon Doflamingo amiral 100 ie bu 85-90 falandır
Benn Beckman Amiral 100 ise bu 90-95 falandır

cidden çok güzel bir anket olmuş, gerçi büyük ihtimal iyide Dof-Mihawk amiralden güçlü ki yorumları anketi baltalayacak ama olsun

Sırasıyla Benn Beckmann, Marco ve Sabodur bence. Belki bir de Mihawk.

Bir de hangi amiral olduğu da önemli. Sadece seviyeye göre bu isimleri söylüyorum. Örneğin Jozu Akainu'yu alabilir bence fakat Akainu'ya yenilen Aokiji'yi alamadı.

Sırasıyla Benn Beckmann, Marco ve Sabodur bence. Belki bir de Mihawk.

Bir de hangi amiral olduğu da önemli. Sadece seviyeye göre bu isimleri söylüyorum. Örneğin Jozu Akainu'yu alabilir bence fakat Akainu'ya yenilen Aokiji'yi alamadı.
Elmas ısıya dayanıklı değil ama bilesin.

Marco the Phoenix Amiral 100 ise bu 85-90 falandır
Diamond Jozu Amiral 100 ise bu 80 falandır
Hawk-Eyes Mihawk Amiral 100 ise mihawk 85-95 falandır
Revolutionary Sabo Amiral 100 ise bu 85-90 falandır
Heavenly Demon Doflamingo amiral 100 ie bu 85-90 falandır
Benn Beckman Amiral 100 ise bu 90-95 falandır

cidden çok güzel bir anket olmuş, gerçi büyük ihtimal iyide Dof-Mihawk amiralden güçlü ki yorumları anketi baltalayacak ama olsun
Çok çirkin bir cümle bu. Ortaya attığın iddianın olmaması için hiçbir neden yok OP serisinde, ki Doflamingo'yu tam güç 1 vs 1'de görmeyeceğiz, adamın gücü dallanıp budaklandı malum, 3 tane klon yarattı, o klonlardan birisiyle Kuş Kafesini oluşturdu, diğer klon öldü, öbürü hala savaşıyor, bunlar Dof'tan kim bilir ne kadar enerji götürdü. Üstüne Dof 1 vs 2 atıyor. Ben Dof'un 1 vs 1'de amiral alacağını düşünüyorum şahsen. Mihawk ise daha bir muamma, o da güçlü olabilir Amiralden.

Dofllamingo dışında hepsi, amiralle üç aşşa beş yukarı denktir. Hatta Mihawk amiral'den daha güçlüdür.

Konu '' Amiral seviyesine göre en zayıf karakter'' olsaymıs daha iyi olurmus.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık