Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Amiral Gücüne En Yakın Kişi

Amiral Seviyesine En Yakın Karakter

• Kullanılan toplam oy
    264
abi ben bu ws lerden hic bişey anlamadım ortada cok büyük bi ikileme var Mihawk vs fujitora vs sine bakarsaksa mihawkın burda olmaması lazım amiral üstü hacı:( Kendi düşüncem amiral mihawkla biraz oynar sonra amiralin canı sıkılır üstünden ezer geçer.
amirali yenen amiral üstü mü oluyor ?

Marca>Sabo>Mihawk>Dof>jOZU benn backmannı bilmiyorum ama yaşlılığının getirdiği deneyimi sayarsak hepsinin önünde görebilirim gerçi nasıl bir güçü var onuda bilmiyoruz..

Hayır ben sadece Saboyu, Doftan net şekilde önde görüyorum.
Kapışırlarsa Sabo daha avantajlı çünkü meyve faktörü var.Alev doflamingonun meyvesine ters,hatta bence sırf bu yüzden saboya meyve yedirildi.Law ve luffy kontrol falan edilirlerken yakıp kurtaracak tarzında senaryolar gelişecek.Ancak bir amiral karşısında güç ve haki olarak çok bir farkları olduğunu sanmıyorum.

Kapışırlarsa Sabo daha avantajlı çünkü meyve faktörü var.Alev doflamingonun meyvesine ters,hatta bence sırf bu yüzden saboya meyve yedirildi.Law ve luffy kontrol falan edilirlerken yakıp kurtaracak tarzında senaryolar gelişecek.Ancak bir amiral karşısında güç ve haki olarak çok bir farkları olduğunu sanmıyorum.
Peki Luffy teke tekte Dofu alırsa Saboyuda alabilir çıkarımı yapabilirmiyiz?

Eğer Sabo ile Dofun rolleri değişseydi Saboyu alan adam Dofuda alır derdim.
Bende onu anlatmaya çalışıyorum arc bossu koltuğuna kimin oturduğunun önemli olması için yonkou falan olması lazım şu saatten sonra.Luffy arada güç farkı varken eneli yenmiş,uçurum varken crocodile'ı alt etmiş adam.Şu an arc bossu İssho da olsa luffy onu ne yapar eder alır alabastadaki gibi.Amiral de karşılaşmamayı yeğlemişti zaten kumar oynarken,güç farkı alabastadakinden çok farklı değil hatta bence daha az.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık